• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çinden 10 gün sonra arkadaşım gelicek ne getirteyim? Yardımlarınızı bekliyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Merhaba dostlar,

Başlıkta yazdığım gibi 10 gün arkadaşım çinden gelicek kendisine ne getirteyim ? Teknolojik ürünler e sigara vs. olabilir. Kullanım yada ticari amaçlı. Gidip kendisi mağazadan alıcak bu sebeple google amcada pek bişiler bulamadım aliexpress vs. çıkıyor. Çindeki teknoloji mağazaları nelerdir? Mümkünse siteleri vs. varsa atma şansınız var ise harika olur.Forumda asyalılara ve asyaya ilgi fazla olduğundan sizlerede danışmak istedim. @Deepblue

Teşekkürler şimdiden

Merhaba dostlar,

Başlıkta yazdığım gibi 10 gün arkadaşım çinden gelicek kendisine ne getirteyim ? Teknolojik ürünler e sigara vs. olabilir. Kullanım yada ticari amaçlı. Gidip kendisi mağazadan alıcak bu sebeple google amcada pek bişiler bulamadım aliexpress vs. çıkıyor. Çindeki teknoloji mağazaları nelerdir? Mümkünse siteleri vs. varsa atma şansınız var ise harika olur.Forumda asyalılara ve asyaya ilgi fazla olduğundan sizlerede danışmak istedim. @Deepblue

Teşekkürler şimdiden

iPhone 8 ve Plus :)

Daha uygun fiyatları neler olabilir :) 1000 - 1500 liramı yatırabilirim.

Eğer fazla fiyat farkı var ise iphone getirt bir şekilde bulup. Satışını da kolay yoldan yaparsın diye düşünüyorum. Yani yasallık durumunu araştırmadım bilmiyorum ancak yurt dışından gelen cihazı kaydettirmek ne kadar bir bak istersen. Kâr bile edersin hem bi tane kendine hem satış :D
Alınan vergilere inat getirt anasını satayım Tr fiyatı cep yakıyor malum vergilerden ötürü :P

Eğer fazla fiyat farkı var ise iphone getirt bir şekilde bulup. Satışını da kolay yoldan yaparsın diye düşünüyorum. Yani yasallık durumunu araştırmadım bilmiyorum ancak yurt dışından gelen cihazı kaydettirmek ne kadar bir bak istersen. Kâr bile edersin hem bi tane kendine hem satış :D
Alınan vergilere inat getirt anasını satayım Tr fiyatı cep yakıyor malum vergilerden ötürü :P

Hocam isviçredede arkadaşım var ve çinde var ikiside yakın zamanda gelicek iphone 8 3300 3200 arası bir fiyata geliyor burda 4100e n11 de var apple türkiye garantili diyor. Benim ordan getirteceğim ürünün garantisi olmayacak apple artık uluslararası garanti olayını kaldırmış. Benden alıcak adam bide ona pasaport kaydı yapacak kullanabilmek için gelicek ona +150 lira daha neredeyse 3400 3500e gelmiş olucak daha kaarını koymadım bile üstüne :) arada kaar koymadığım halde bile 600 700 lira oynuyor kendim kullanmıcam o kadar parayı telefona vermem. Ben buna ne kadar kaar koyıyımda adama satıyım şimdi 200 lira olsun 300 lira olsun ben 200 300 lira kazanmak için bağladığım o kadar parayamı yanıyım adam 300 400 lira ucuza alsın diye garantisiz ürünmü alsın benden onumu düşüneyim ne biliyim bilemedim yani :D

Geri