• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çipetpet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Espiriyi detaylı bir biçimde, altını çize çize tekrar anlatır mısın....

----------

Hatta sana olayın ciddiyetini şöyle anlatiyim, bir ip ucu alırım diye videodan sonra google resimlerde arattım ve bu çıktı karşıma...

19101_533149006724806_2055477990_n.jpg

olay ne ben hala anlamış değilim .. bey amca sadece kuşlar üzerine master yapmış gibi :D

edit: bu yorumu yazan kim allah aşkına :bl:

normalde:çipet çipet çipet
babam odaya girince:şak şak şak şak hadi yavrum bidaha vur şak şak şak şak

Son düzenleme:
Espiriyi detaylı bir biçimde, altını çize çize tekrar anlatır mısın....

----------

Hatta sana olayın ciddiyetini şöyle anlatiyim, bir ip ucu alırım diye videodan sonra google resimlerde arattım ve bu çıktı karşıma...

19101_533149006724806_2055477990_n.jpg

Allah senin belanı vermesin emi. Kadınlardan soğudum :drym: :pispis

Çipetpet Üniversitesi Cibili Cibili Şakşakşak Fakültesi Bıcırık Bıcırık Aniya Bölümü :D

Beyler anlaşılmıcak bişey yok adamın söyledikleri komik :d

Geri