• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Civ 5 uygulama hatası.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AdeLLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AdeLLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Sid meier's civilization V indirdim kurdum crack yaptım fakat CivilizationV.exe uygulama hatası alıyorum.. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesine tıklatın. hatası alıyorum çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkür ederim.

Directx sorunu da olabilir uyumsuzluk sorunu da olabilir. Microsoft'un sitesinde Directx 9 indir kur ve oyunu uyumluluk modunda başlatmayı dene bir de.

Her ay 18 liraya iniyor full paket civ 5 alsana böyle şeylerle uğraşmazsın.
Zaten indirime girdiğinde alacağım oyunu maksat oynamak öğrenmek.

- - - Güncellendi - - -

Directx sorunu da olabilir uyumsuzluk sorunu da olabilir. Microsoft'un sitesinde Directx 9 indir kur ve oyunu uyumluluk modunda başlatmayı dene bir de.
Yok olmadı dediğinizi yaptım çözümünü bulamadım. Artık oyunun indirime girmesini bekleyeceğim. Teşekkür ederim.

Geri