• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Civic mi Jetta mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
Ailem araba almayı düşünüyor 2 si arasında kararsız kalmışlar sizce hangisi iyidir?

uldm7.jpg
uldmj.jpg

2 arabada classmanında sınıfının 1.si ama boşuna dememişler "Honda hayat onda" :D

Aile arabası için yani ailecek bir yere gezmeye gitmek istiyorsan aktif bir araba istiyorsan jetta hem bagajı gayet büyük içi büyük komforlu .

Jetta her konuda üstün honda çok sessiz ve far aydınlatması güzel onun dışında tam 9litre yakıyor biraz seri kullanırsan 10litre yakıyor.

Benzinin 5tl oldugunu dusunursek 100kilometrede 50tl yakıyor demektir.

Ayrıca Alman arabaları her zaman japon arabalarından daha sağlam olmuştur,alman ürünleri birtek arabada değil ürettikleri her üründe kalitelidir ağam motorunda mesela sthil dünyada bir numaradır, fren sisteminde bosch alman malıdır dünyanın en iyisidir.

Kısacası alman malları sağlamlığı ile bilinir umarım yardımcı olabilmişimdir.

Jetta her konuda üstün honda çok sessiz ve far aydınlatması güzel onun dışında tam 9litre yakıyor biraz seri kullanırsan 10litre yakıyor.

Benzinin 5tl oldugunu dusunursek 100kilometrede 50tl yakıyor demektir.

Ayrıca Alman arabaları her zaman japon arabalarından daha sağlam olmuştur,alman ürünleri birtek arabada değil ürettikleri her üründe kalitelidir ağam motorunda mesela sthil dünyada bir numaradır, fren sisteminde bosch alman malıdır dünyanın en iyisidir.

Kısacası alman malları sağlamlığı ile bilinir umarım yardımcı olabilmişimdir.

bende öyle düşünüyorum honda nın kaportası olsun iskeleti olsun pek sağlam değil

benimde aklımda jetta vardı ailecek kullanacağımız bir araba, içi biraz sade kalmış ama önemli değil.

----------

jetta:
ulklv.jpg

civic:
ulkmk.jpg

Jetta gerçekten çok büyük ve komforlu bence jettada kararını vermelisin :D

Merhabalar ..
Dış görünüş olarak bakarsak Honda 'nın bahsi geçen kasası 2008-2012 arası kasadan sonra çıkmış olan öncekilere göre pek tutulmamış bir kasadır.Benim görüşümce jetta ile yan yana durduklarında Honda fark edilmez gibime geliyor.(Jetta nın gri renk olmadığını düşünürsek)
Honda araç motorları V-Tech teknojisi bulunmakta bu performans açısından Jetta ya göre bir nebze de olsa daha iyidir. Bildiğim kadarıyla hala Honca Civic (Sedan) larda Diel araç seçeneği ülkemizde bulunmamakta. Volkswagen lerdeki BLueMotion yakıt tasarrufu yaparak araç performansı için geliştirilmiş bir teknoloji olduğunu okumuştum.
Aracı elden çıkarmaya gelince Volkwagen Piyasa olarak Honda'dan çok daha geniş bir piyasaya sahiptir. Bunu 2. el araç satım sitelerindeki sayılara bakarak da görebilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Jettadan şaşmayın derim, ortada Volkswagen gibi bir marka var. Hem konfor, hem aracın performansı olarak Jetta üstündür.

Volkswagen çok daha fazla satıyor hondaya bakarak, malzeme kalitesi de oldukça iyi

VW herzaman iyidir fakat jettayı ben pek beğenmiyorum onun yerine 2. el passatlara bakın derim

Geri