• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çizgi Film Gerçekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
shk5c.jpg

Johnny Bravo filminin sonunda Johnny kadınların birdaha asla ona bakmayacağını anlar ve eşcinsel olmaya karar verir.

Tom ve Jerry çizgi filminde, Tom ve Jerry ilişkiye giriyor ve tren raylarına oturarak intihar ediyorlar.

Şirinlerin neden mavi olduğunuz biliyor musunuz? Çünkü daha blue çağındalar.

Lilo ve Stitch çizgi filminin sonunda, Stitch ölüyor ve Lilo kendini yalnız hissettiği için intihar ediyor.

Powerpuff Girls çizgi filmindeki Buttercup eşcinseldir.

Winnie The Pooh çizgi filminin sonunda Piglet ve Winnie evleniyor.

Cedric çizgi filminin sonunda, Cedric Chen’e tecavüz ediyor ve evleniyorlar.

Sünger Bob çizgi filminin sonunda, Patrick ve Sünger Bob Yengeç Restoran’da çıkan yangında ölüyor.

Casper eşcinseldir.

Bugs Bunny çizgi filminin sonunda Bugs Bunny, Duffy Duck’ı parçalara ayırıyor ve onu göle atıyor.

Tweety çizgi filmininin sonunda Tweety, Sylvester’ın kollarını ve bacaklarını kesiyor.

Jetgiller çizgi filminde George Jetgil karısına evin hizmetçisi robot Rosie’ye aşık olduğunu söylüyor ve karısı Jane Jetgil onun deli olduğunu düşünerek onu öldürüyor.

Taş Devri çizgi filminde Vilma Çakmaktaş ve Beti Moloztaş, kocalarından gizli bir ilişki yaşıyorlar ve çizgi filmin sonunda evleniyorlar.

Red Kit çizgi filminde, Red Kit dalton kardeşlerin ortancasıyla ilişkiye giriyor ve öldürülecekken kaçıyor.

Heidi çizgi filminin orijinalinde, Heidi dedesi tarafından tecavüze uğruyor.

Pembe Panter’in orijinalinde Pembe Panter, atalarının adını lekelediği iddiasıyla kara panterler örgütü tarafından parçalanarak öldürüldü.

Kırmızı Başlıklı Kız masalının sonunda ne büyükanne ne de oduncu yoktur. Kurt büyükanneyi de Kırmızı Başlıklı Kız’ı da yemiştir ve masal bitmiştir.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının orijinalinde prensesi öldürmek isteyen kötü kalpli kraliçe kızgın demirden ayakkabılar giydirilerek ölene kadar dans etme cezasına çarptırılır.

Hansel ve Gretel masalının orijinalinde Hansel ve Gretel onları esir alan cadının gırtlağını keserler ve kaçarlar.

Kendi Düşüncem
Şirinler olayı saçma geliyor. Eğer öyleyse şirin babada mı bluğ çağında ?

-Red Kitin ağzında devamlı sigara,
-Batman arabayı saatte 300 km hızla kullanıyordu,
-Külkedisi eve gece yarısından sonra gelirdi,
-Pinokyo yalan söylerdi,
-Pamuk prenses 7 herifle birlikte yaşıyordu,
-Çocukken Tarzanı neredeyse çıplak seyrettik,
-Temel Reis'te pipo ve dövmeler vardı,
-Pacman hapları yutup yutup dijital müzikle patlayıp koşturuyordu...

Bunları izleyerek büyüdükten sonra suçlu biz miyiz ???

Böyle daha gerçekçi sanırım :D

-Red Kitin ağzında devamlı sigara,
-Batman arabayı saatte 300 km hızla kullanıyordu,
-Külkedisi eve gece yarısından sonra gelirdi,
-Pinokyo yalan söylerdi,
-Pamuk prenses 7 herifle birlikte yaşıyordu,
-Çocukken Tarzanı neredeyse çıplak seyrettik,
-Temel Reis'te pipo ve dövmeler vardı,
-Pacman hapları yutup yutup dijital müzikle patlayıp koşturuyordu...

Bunları izleyerek büyüdükten sonra suçlu biz miyiz ???

Böyle daha gerçekçi sanırım :D

- Sonra niye sigara içyorsun?
- Sonra neden hız yapıyorsun?
- Sonra eve niye geç gelirsin?
- Sonra niye yalan söylersin ?
- Sonra niye abaza olursun ?
- Sonra evde neden çıplak gezersin?
- Sonra niye dövme yaptırırsın?
- Sonra niye eroin kullanırsın?

Kimse demez bunlar neden böyle, çünkü bilmiyorlar ki küçüklüğümüz bunları izleyerek geçti.

Son düzenleme:
Bana göre hepsi yalan , açıkçası ordaki bazı çizgi filmlerin hiç sonunu göremedim,izleyemedim :D

Şirinlerin cin'leri temsil ettiğini duymuştum cinler mitlerde mavi yaratıklar diye geçiyor ?
Cinler hakkında bir çok kaynak var çoğu farklı şekilde yazılmış. Bazı kaynaklarda kısa boylu, mavi ya da yeşil tüylü ufak yaratıklar olarak geçtiği doğrudur. Ama şirinlerin cinleri temsil etmesi bana hatalı bir düşünce gibi geliyor.

Güzel olmuş ancak bir çok hikayenin sonu cinsellikle bitiyor :D sıkıntı orda: D cinsellikle bitmeyen yok nerdeyse :D

başka bir yerde de tom ve jerry'nin sonunda suç işleyip hapse girdiklerini okumuştum hmmm

Geri