• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clan Logosu, ve banneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Merhabalar, PUBG Oynunda yeni bir clan kuruyoruz ve bu clanimiz icin banner ve logo ihtiyacimiz var, photoshoptan anlayan arkadaslardan yardimci olmak isteyen olursa,

pubg temali bir logo (kare)
ve pubg temali bir banner (dikdörtgen-bbüyük)

isteginde bulunmak istiyorum.

Clan ismi : United
Oyun : PUBG

anime tarzi olabilir, oyun resimlerinden yola cikilarak bir logo banner olabilir. yapabilecek arkadaslar var ise gerekirse paypal veya ziraatbankasindan da 5-10TL atabilirim :)
yardimlarinizi bekliyorum

- - - Güncellendi - - -

clanda bu ranklari kullaniyoruz , https://www.federalpay.org/military/army/ranks

burdan da esinlenerek yapilabilir :)

@MrVice İstediğin böyle bir şey mi ? :shk

H9nvm0.png

Son düzenleme:
Geri