• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clanımız için istek :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Luks
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Luks

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2012
Puanı
0
S2 SonSilah'ta First Exile klanıyız.

Faceye clan vslerimizi atacağız ama profil resmimiz yada kapak fotoğrafımız yok.
Profesyönel birşey beklemiyorum sadece First Exile yazacak hoş bir profil resmi ve kapak fotoğrafı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Halen isteğiniz geçerli ise , bana özelden ulaşabilirsiniz.

Hayırdır bir kaç gündür MKA her konu altına bi sataşmalar bi laf çarpmlar ?
Siz terbiyesizlik yaptığınızın farkında değilsiniz.
Farkında olmayanları uyarayım devam etmeyin .. Çok biliyorsanız siz başvurun bir görelim marifetlerinizi .

Hayırdır bir kaç gündür MKA her konu altına bi sataşmalar bi laf çarpmlar ?
Siz terbiyesizlik yaptığınızın farkında değilsiniz.
Farkında olmayanları uyarayım devam etmeyin .. Çok biliyorsanız siz başvurun bir görelim marifetlerinizi .

Abi ben laf çarpmadım. Arkadaşın rütbesini felan da ilk defa görüyorum. Benim söylediğim genel bir düşünce forumun amacıdır yardımlaşmak. Hani yaptığı çalışmayı burada yayınlasın ki belki başkaları da kullanır onlarında işlerini görür belki o amaçla dedim.

Neyse bilmeden kötü bişi dediysem kusura bakmayın.

----------

Dur gari sende adam yardımcı oluyor :D Bırak rütbenin verdiği birşey o :)

Ne dedim ben ya :D

Yazdığımı ben mi yanlış okuyorum nedir. Sadece isteği konu içerisinde yapmasının daha iyi olabileceğini söyledim. Hani başkalarınında işine yarar o çalışma belki o amaçla yani :D

Paralı yardım etmeyeceğimi en iyi beni tanıyanlar bilir.

Geri