• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clash Game Bot v4.1.1 (Ücretsiz + Türkçe)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Serk4n
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Serk4n

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ocak 2015
Puanı
6
Clash Game Bot v4.1.1 (Ücretsiz + Türkçe)
Bu bot gamebot.org internet sitesinin üyeleri tarafından yapılıp geliştirilmiş ve piyasaya ücretsiz olarak sürülmüştür. Bazı uyanık arkadaşlar bu botu kopyalayıp sadece arayüzünü değiştirip ücretli olarak satmakta. Bu kişilere kanıp paranızı kaptırmayın.

Bot BlueStacks ve Autolt ile beraber çalışmaktadır. Öncelikle BlueStacks ve Autolt programlarını indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmekte.
Burada BlueStacks'ın kurulumunu ve nasıl uygulama yükleyebileceğiniz anlatılmış.

Gerekli programları kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey botu çalıştırıp alt tarafta bulunan Başlat butonuna tıklamak. Bot BlueStack programını kendisi bulup çalıştıracaktır. Daha sonra seçenekleri kendinize göre ayarlayıp ganimet kasmaya başlayabilirsiniz :)

Program Türkçe olduğu için ayrıntılı anlatıma gerek yok diye düşünüyorum, biraz kurcaladığınızda öğrenirsiniz. Fare imleci ile seçeneklerin üzerine geldiğinizde o seçeneğin ne işe yaradığını gösteriyor.

Başlıca Özellikleri
- Saldırı Almazsınız: Bot ile 7/24 oyunda kalarak ganimetinizi koruyun ve madenlerinizdeki ganimetleri sürekli toplayın. Herhangi bir durumdan dolayı oyundan düşseniz bile botunuz anında geri oyuna girecektir.

- Otomatik Saldırı: Rakip köyün neresinden saldıracağınızı ayarlayın. (Üstten, Alttan, Sağdan, Soldan vb.) Hangi hızda askerlerinizin bırakılacağını ve kaç saniye aralıklarla asker birliklerinin bırakılacağını ayarlayın.

- Otomatik Rakip Arama: Ne kadar ganimeti olan rakibe saldırmasını siz ayarlayın. Minimum bir değer girin, bot o değerin üzerinde ganimet bulduğu zaman saldırı yapsın. Tabiki ölü köye veya normal bir köye saldırı seçeneğiniz de var. Bunun gibi maksimum köy binası leveli minimum kara elixir vb. gibi bir çok arama seçeneği de mevcut.

- Kupa Düşürme: Belirli ganimet dengesini korumak için maksimum kupa belirleyin. Köyünüz o kupayı geçtiğinde botunuz kupa düşürsün. Aynı zamanda dışarıdaki köy binasına saldır seçeneği ile kupa kasabilirsiniz.

- Otomatik Asker Üretme: Hangi kışlanın hangi askeri kaç tane üreteceğini seçin. Aynı zamanda kışlalarınızı mevcut taşınız ile belirlediğiniz sayıda hızlandırma özelliğinide aktifleştirebilirsiniz.

- Bağışlama & Asker İsteme: Klan kalesiz asla olmaz ! Bilgisayar başında değilken otomatik asker isteme ve bağış yapmayı aktif hale getirin. Belirlediğiniz anahtar kelimelere göre bağış yapma özelliğide mevcut.

ve birçok farklı özellik bulunmakta.

XVGS0LU.gif

Clash GameBot Kurulum Talimatı

1) GameBot Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 sürümlerinde çalışır.

2) GameBot'un çalışması için bilgisayarınızı açık olması ve uyku moduna geçmemesi gerekir. Denetim Masasındaki Donanım ve Güç Seçenekleri-Plan Ayarlarını Düzenle bölümüne girip ayarları; Ekranı Kapat: Hiçbir Zaman, Bilgisayarı Uyku Moduna Geçir: Hiçbir Zaman olacak şekilde ayarlayın.

3) Windows 8 işletim sistemi kullanıyorsanız Denetim Masası-Görünüm ve Kişiselleştirme -Tüm Ögelerin Boyutunu Değiştir bölümünden Daha Küçük yani %100 yapın.

4) Programın arkaplan modunda çalışması için Windows temanızın Aero Temalarından biri olması gerekir.

5) Öncelikle programımızın çalışması için bilgisayarınızda BlueStacks programı yüklü olması gerekir. BlueStacks programını Thanks for Downloading BlueStacks adresinden yükleyebilirsiniz.

6) BlueStacks programını yükledikten sonra Google hesabınızı ekleyin ve Clash of Clans'ı yükleyin.

7) GameBot'un çalışabilmesi için bilgisayarınızda .Net Freamwork 4.5 ve VC2010 gereklidir.
- .Net Freamwork İndirme Linki: https://goo.gl/xvjE5X
- VC2010 İndirme Linki: Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center

8) Blustacks'te hesabınızı açtıktan sonra Clash of Clans dilini mutlaka İngilizce yapın. Aksi halde bot çalışmaz.

Son düzenleme:
Botu kullanan herkes 3. parti yazılımların oyun tarafından yasaklanma sebebi olduğunu bilmeli ve kullananların kendi sorumluluğunda olduğunu kabul etmelidir.

Bot ile sadece dışarıda bulunan Belediye Binalarını kesmek mümkün mü?

Botu kullanan herkes 3. parti yazılımların oyun tarafından yasaklanma sebebi olduğunu bilmeli ve kullananların kendi sorumluluğunda olduğunu kabul etmelidir.

Bot ile sadece dışarıda bulunan Belediye Binalarını kesmek mümkün mü?
Evet, mümkün. Ganimeti veya Belediye Binası dışarıda olan köylere saldırmak, seçeneklerde mevcut.

Bu şekilde bir hata mesajı alıyorum, çözümünü biliyor musun?

Ads_z.png

Bu şekilde bir hata mesajı alıyorum, çözümünü biliyor musun?

Ads_z.png

HATA ALIYORSANIZ;
- Oyun dilini Türkçe veya başka bir dilde ayarlamışsınızdır. Bot sadece oyunun dili İngilizce ayarlı olduğunda düzgün çalışır.
- .NET Framework 4.5 yüklü değildir. İndirin ve kurun. Link: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=229933
- Botun çalışması için gerekli C++ paketi yüklü değildir. İndirin ve kurun. Link: https://www.microsoft.com/en-us/download...px?id=5555
- Bot Windows XP'de çalışmaz.

Bunları bir dene olmazsa botun kendi sitesinden Türkçe destek alabilirsin.

Bu adresten indirdiğim Türkçe Bot seçeneğindeki dosya ile hata vermeden açtım fakat botu çalıştıramadım.

Türkçe botu indir: -

Versiyon: 4.1.1
Son değişiklik: 08/08/2015

Son düzenleme:
7/24 online göstermesi disinda pekte espirisi yok,pc de zaten genel itibariyle oyun donuyor,otomatik saldirida cok kötü kullanilicak gibi degil gelistirilmesi lazim. Simdilik izlenimlerim bunlar.

7/24 online göstermesi disinda pekte espirisi yok,pc de zaten genel itibariyle oyun donuyor,otomatik saldirida cok kötü kullanilicak gibi degil gelistirilmesi lazim. Simdilik izlenimlerim bunlar.
Oyunda manuel olarak yapabileceğin işlevlerin %90'nı otomatik olarak yapmakta bot, biraz kurcalamak gerek. Ben 1 haftadır kullanıyorum, 6m kapasite depom var, yaklaşık 12 saat full bota bıraktığımda fulleniyor depolar.

----------

Arkadas 28 gün ban yedi dikkat :)

Araştırmalarım neticesinde henüz banlanan kişilere rastlamadım ben. Hatta 1 senedir kullanan bir arkadaşım var.

Oyunda manuel olarak yapabileceğin işlevlerin %90'nı otomatik olarak yapmakta bot, biraz kurcalamak gerek. Ben 1 haftadır kullanıyorum, 6m kapasite depom var, yaklaşık 12 saat full bota bıraktığımda fulleniyor depolar.

----------

Araştırmalarım neticesinde henüz banlanan kişilere rastlamadım ben. Hatta 1 senedir kullanan bir arkadaşım var.

Düsuk kupada kasarsa faydali olabilir, barbar okcu seklinde zaiyatta az olur ama onunda disinda pahali birim olursa kurtarmaz,banlanma riskide olursa değmez,xmod ta bu isi görebilir.

----------

----------

Düsuk kupada kasarsa faydali olabilir, barbar okcu seklinde zaiyatta az olur ama onunda disinda pahali birim olursa kurtarmaz,banlanma riskide olursa değmez,xmod ta bu isi görebilir.

----------

Son zamanlarda uyumlu oldu mu bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla XMod, Bluestacks üzerinden çalıştırılamıyor. Çalıştığı taktirde zaten gününü bilgisayar başında geçirenler için güvenli olarak gelişme sağlar. Yani biraz daha açıkça belirtmek gerekirse seçilenlerle arayıp sadece size saldırmak kalacak bu da yapay zekanın saldırısından daha güvenli ve başarılı olacaktır.

Zeybek bot var. Takılma, kasma yok. 7/24 otomatik asker, saldırı, ganimet toplama, yükseltme vs. vs.

Zeybek bot var. Takılma, kasma yok. 7/24 otomatik asker, saldırı, ganimet toplama, yükseltme vs. vs.

ZeybekBot'da bu botun kopyası 2 farklı sürümü mevcut Free ve Premium. Free botta bazı özellikleri kapatmışlar mesela köy binası dışta arama, oto duvar yükseltme seçenekleri kapalı zeybek free botta.

ZeybekBot'da bu botun kopyası 2 farklı sürümü mevcut Free ve Premium. Free botta bazı özellikleri kapatmışlar mesela köy binası dışta arama, oto duvar yükseltme seçenekleri kapalı zeybek free botta.
Free sürümde köy binası dışta arama özelliği var.

BlueStacks ve Clash Of Clans başlatılıyor. Lütfen BS/CoC başlatılırken bekleyin...

diyor ama saldırmıyor herhangi birşey yapmıyor pc windows 8.1 yardımcı olursanız sevinirim..

Geri