• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clash Of Clans Oynayanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
maxigamebanner1.png

Öncelikle hepinize merhabalar, iyi günler diliyorum. Clash Of Clans oynayan arkadaşları Aile Klanımıza davet etmek adına bu konuyu açıyorum.

maxicon.png

Öncelikle kendi köyümden bir görüntü:
NqkgdP.png

maxicon.png

Klanımızdan ve üyelerinden görüntüler:
ogE8mk.png

JY3k9o.png

5dYmvj.png

l7ErXb.png

maxicon.png

Klanımızın şuan ki hali tam olarak budur. Klanımız son derece saygılı, anlayışlı ve düzgün insanlardan oluşur. Bağışlarımız sürekli vardır ve savaşlara da aktif olarak her gün yada bir gün arayla katılıyoruz. Klanımızda hem benim kız arkadaşım, hem de arkadaşımın nişanlısı bulunmaktadır. Klanımız henüz yenidir. Bize sürekli kalacak, savaşlarda aktif olacak, saygılı, efendi ve hoşgörülü insanlar lazım. Bu yüzden de, bu konuyu buraya açmak istedim. Eğer sizde aramıza katılmak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir.

maxicon.png

Silkroad'ı bıraktıktan sonra bende bu oyuna sardım, bir kaç ay oldu 42 oluyorum bugün. Bende geleyim mi ? :D

yeri değil ama 75 lvl köyüm var satılıyomuş galiba köyler alıcı olursa satabilirim detaylı bilgi ö.m
klanada gelebilirim bu arada

gelmek isterdim ama arkadaşların klanındayım :) neyse sizede ufak bir iyiliğim dokunsun kupalarınızı düşürün bronz 2 3 e ganimet daha fazla oluyor. Her zaman olmasada arada bir düşürün sonra yükseltirsiniz :)

Saygılı, olgun ve savaşlara katılmayı ihmal etmeyen herkesi bekliyoruz.

Tabi arkadaslar, buyrun gelin, hosgelin. Geldiginizde forumdan oldugunuzu soylerseniz ona gore anlariz :)

Buyurun gelin tabii arkadaşlar, edebini bilen, saygılı, dostluk kavramını bilen herkesi bekleriz.

Her türlü yardımı sağlarım , savaşlara gelirim. :D Yarını bekleyin geliyorum. :D

Yeni açılan Clash of Clans forumu dolayısıyla klan tanıtım konumuz buraya açılmıştır.

gelmek isterdim ama arkadaşların klanındayım :) neyse sizede ufak bir iyiliğim dokunsun kupalarınızı düşürün bronz 2 3 e ganimet daha fazla oluyor. Her zaman olmasada arada bir düşürün sonra yükseltirsiniz :)

ganimet daha fazla oluyor derken ? anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri