• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CnyTGnD # Röportaj # 1 Şubat 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigame-kirmizisiyah-logo.png

Adı Soyadı : Cüneyt Gündoğan

Yaşadığı Şehir : Zonguldak Ereğlide öğrenciyim

Memleket : Manisa Soma

Meslek :
Okuyoruz

Tuttuğu Takım : Fenerbahçe

Burcu Boğa

lblwj.png

Hobileriniz : Futbol izlemek ve oynamak teknoloji haberlerini takip etmek film izlemek

Fobileriniz : Bildiğim yok

Forumdaki İlk Nick'i : cnytgnd

Silkroad İle Tanışması : Sitede oturduğumuz bir abi aracılığıyla başlamıştım çok zevkliydi bütün sitecek odin ilk açıldığında başlamıştık CELLAT1 CELLAT2 ... devam ediyordu nicklerimiz.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Maxigameden çok şey kazandım şuan için sadece konuları okuyorum yorum atmadan.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Adım ve soyadımdan ergenlerce büyük küçük harfleri kullanarak :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :

Suçsuz yere ceza almak , bazı yöneticilerin ceza vermekten zevk alması , üyelerin yöneticilere nefretle bakması

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Futbol oynarım ama öyle sadece haftada 2-3 halı saha maçı.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Kesinlikle Selçuk Şahin tam bir Fenerbahçe taraftarı yeteneği olmamasına rağmen o formayı 11 yıldır terletiyor tam benim gibi işte o olmazsa da Salih Uçan benimle aynı yaş ama o nerde ben nerdeyim :)

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Her türlü müziği dinlerim en sevdiğim müziğe gelecek olursak mabel matiz sultan süleyman

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Severim fakat yanımda dostlarım da olursa vallaha daha yakında en son Kadıköye maça gittim benim hayatta en mutlu olduğum günlerdendir.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Saraçoğluydu nasip oldu şükür.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Bazen deli dolu bazen sevgi dolu seviyoruz seni Ümit abi :D Dediğim gibi bazen barut bazen de gerçek bir abi ama adamdır onu bilirim.

Terk-i Diyar : Hiç bir muhabbetim olmadı sanal ortamda uzaklaştığım için ama üyelerle arası gayet iyi site için çok şey yaptığı kesin.

Antibiotic : Süleyman dı sanırım benle beraber yada benden sonra gelmişti göreve buraya kadar yükseldi binevi devrem severim gitmişti geri gelmiş en iyisini yapmış.

Intensify : Deniz adamın hammaddesidir kardeşimdir bu foruma gördüğüm en bağlı kişi daha yeni mod olduğu günlerde hep tsde beraberdik her açtığı konunun linkini atar nasıl olmıuş derdi adamsın reyiz.

Eternity : Malesef tanımıyorum.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Makarna ve mercimek çorbasını biliyorum :D

En sevdiğiniz renk ? : Laci

En sevdiğiniz film ? : V For Vandetta

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Kitap okumayı sevmem.

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Karşımdaki babamda dahi olsa doğruları içimden geçenleri söyleyebilmem.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Galatasaraylı bi babanın oğlu olarak babamı saraçoğlunda gsye küfür edilirken arayıp dinleterek ona maçta olduğumu haber vermekti.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Ailemin yanı ayrı kalmak çok zor.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Kız kardeşim o beni her zaman güldürebilir.

Hayvan besliyor musunuz ? : Ah sorma muhabbet kuşum vardı 5 senedir birlikteydim ben üniversiteye başladıktan 1 ay sonra vefat etti :(

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Nefes alsın yeter diyebilirim ama tabiki değil dürüst olması gerekir bence öncelikle.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Coni sins :D malesef yok :)

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Affetmez daha 1 hafta olmadı bunu yaşayalı.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Okul öncesi öğretmenliği okuyorum okulu bitirip yeterince parayı biriktirip kendime kreş açmak istiyorum.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Harika diyebilirim herkesle geçinirim ben :)

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Kesinlikle babam.

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Fenerium

Hangi mevsimi seversin ? : Yaz demek tatil demek :)

En sevdiğin dondurma ? : Maraş :)

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :
Biz bir aileyiz ve birbirimizin derdine derman olmalıyız mutlu anlarımızı paylaşmalıyız bu sistemde buna yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Geri