• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoCo ile yarışanlar gelin bakalım :D

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet tamamen fast food menü yaptım :D peynir hariç gerisi el emeğidir.Malesef malzemeleri gizledim sır kalmasını istiyorum yapılmış halini atıcam :fky:

Aslında çikolata soslu kivi yaptım fakat göstermek istemiyorum bana rakip çıkınca atıcam onu :D

lbk26.jpg

Görseli biraz daha becerirsem mükemmeli bile yakalayabilirim :D

hamburgerlerin dışı hazır icindeki peynir hazır ketcap hazır bi halkaları yapmış hava yapıyor :P

CoCo gözünü sevim başka foruma git ya ne olur ya yemin ederim senin yüzünden kilo alıcam :D

Dokunmatik monitör alıp yiyeceklere dokunmayı denicem artık o dereceye getirdin beni :D

allahtan yemek yapmayı bilmiyorum he yoksa bunları yersem rahat 150 kilo olurum :D

Geri