• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoCo Special Cup :)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
lchcy.jpg

lchdb.jpg

PS: kılıçlar yenmiyor :D

bu iyimiş la :D ben latte yapmıştım kremalı sütlü kahveli bisküvit parçacıklı falan onunda tarifini vericem :D SS 'li

Erdeniz kanka her şeyi bıraktın aşcılığamı başladın ya :D geri dönmeni istiyoruz. :D

İyi de bunun maharet gerektiren yeri neresi çikolata sosu yapımı mı, yoksa meyveleri doğramak mı ? :D

Kız arkadaşına yapınca maharet seviyesi mi artıyor napıyorsun zorla mı yediriyorsun ya da içine ilaç falan mı atıyorsun ? :D

nasıl yaptın bunu ne almak gerek ne kadar para harcamak lazım söyle bende yapacam :cf:

Ben söyleyeyim size :D
Sevdiğiniz-istediğiniz meyveleri kesip bir bardağın içine atın. Marketten aldığınız ister çikolatalı puding ister çikolata sosu orası size kalmış daha yoğun olsun isterseniz pudingi paketin arkasındaki talimatlara göre hazırlıyoruz. Büyük ihtimalle 1 lt de süte ihtiyacınız olacak puding ve ya çikolatalı sosu yapmak için. Yaptıktan sonra bardağın içindeki kestiğiniz meyvelerin üzerine sosu dökün. Soğumasını bekleyin ve afiyet olsun :D

Ben söyleyeyim size :D
Sevdiğiniz-istediğiniz meyveleri kesip bir bardağın içine atın. Marketten aldığınız ister çikolatalı puding ister çikolata sosu orası size kalmış daha yoğun olsun isterseniz pudingi paketin arkasındaki talimatlara göre hazırlıyoruz. Büyük ihtimalle 1 lt de süte ihtiyacınız olacak puding ve ya çikolatalı sosu yapmak için. Yaptıktan sonra bardağın içindeki kestiğiniz meyvelerin üzerine sosu dökün. Soğumasını bekleyin ve afiyet olsun :D

Çikolatalı sosu kendim yaptım yanlız öyle çok yapay oluyor :D

Eyvallah emrecim kokodan hayır gelmedi senden geldi :D çikolata alıp eritsekte olur heralde :D

Geri