• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çocuk Esirgeme ve Huzur Evleri Hakkında Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cloudy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cloudy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Tem 2015
Puanı
27
Yakın zaman sosyal hizmet projesi yapmak istiyorum fakat bu konuda bilgim yok.Genel anlamda bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi ?

Sosyal sorumluluk dersi için mi, yoksa gönüllü olarak ziyaret için mi soruyorsun, tam olarak bilmek istediğin nedir?

Sosyal sorumluluk dersi için mi, yoksa gönüllü olarak ziyaret için mi soruyorsun, tam olarak bilmek istediğin nedir?

Gönüllü olarak ziyaret başta 2-3 kişi gitmeyi planlıyoruz.Yardım destek amaçlı akla gelebilicek herşey için derslerinde eğlenmelerinde eksiklerini tamamlada yardımcı olmak ilgi sevgi yani mahrum kaldıkları herşey için yardım etmek istiyoruz.

Öğrenmek istediğim her hangi bir şart gerekçe falan var mı ? Aklıma soru olarak pek bişey gelmiyor yani bilmem gereken şeyler var mı onları öğrenmek istiyorum. Bu tür şeyler için izin veya belge vs gibi şeyler gerekiyor mu ?

Güzel düşünmüşsün tebrik ederim, sosyal sorumluluk kapsamında gidip ziyaret etmiştik 3 ay önce, herhangi belge götürmemiz gerekmedi sadece girişte güvenlik ile görüştük. Yetim ve öksüzlere destek olmak, mutlu etmek büyük bir onurdur. Kapıdan çevrileceğini düşünmüyorum, aklında bir yuva varsa daha önceden gidip konuşman daha iyi olur, uygun saatte görüşmüş olursun. Gittikten sonra duygularını ve bilhassa hissettiklerini paylaşmanı isterim.

Gönüllü olarak ziyaret başta 2-3 kişi gitmeyi planlıyoruz.Yardım destek amaçlı akla gelebilicek herşey için derslerinde eğlenmelerinde eksiklerini tamamlada yardımcı olmak ilgi sevgi yani mahrum kaldıkları herşey için yardım etmek istiyoruz.

Öğrenmek istediğim her hangi bir şart gerekçe falan var mı ? Aklıma soru olarak pek bişey gelmiyor yani bilmem gereken şeyler var mı onları öğrenmek istiyorum. Bu tür şeyler için izin veya belge vs gibi şeyler gerekiyor mu ?

Öncelikle canı gönülden tebrik ederim bu şekilde insanlar gördükçe insan hayattan yaşantıdan zevk almaya başlıyor teşekkürler

Yaşlı bakım,huzur evi,yetimhane gibi yerlere bir belge ile giriş yapma zorunluluğunuz yok sadece yanınızda T.C nufüs cüzdanı olması yeterli girişte güvenlikler sizden onu alıcak ve size ziyaretçi kartı vericek bu sadece ziyaret için geçerli olan kısım ihtiyaç sahibi insanlara resmi olarak yardım etmek için mutlaka belge veya forum doldurman gereklidir bunu gittiğin veya gideceğin yerdeki yetkilere sorman daha iyi olur ama ziyaret için kimlik yeterli

benim arkadaşın kardeşi sevgi evinde kalmıştı 1 ay kadar nusret felan gidip mangal yapmış oraya başvurup yapabiliyon galiba direk

Güzel düşünmüşsün tebrik ederim, sosyal sorumluluk kapsamında gidip ziyaret etmiştik 3 ay önce, herhangi belge götürmemiz gerekmedi sadece girişte güvenlik ile görüştük. Yetim ve öksüzlere destek olmak, mutlu etmek büyük bir onurdur. Kapıdan çevrileceğini düşünmüyorum, aklında bir yuva varsa daha önceden gidip konuşman daha iyi olur, uygun saatte görüşmüş olursun. Gittikten sonra duygularını ve bilhassa hissettiklerini paylaşmanı isterim.

Eğer bu şekildeyse çok iyi yarın gitmeyi planlıyoruz.Düzene soktuktan sonrada huzur evlerine gidicez.Eğer büyüyüp genişlerse kadın sığınma evlerinede yardımda bulunucaz.Teşekkür ederim ayrıca :)

Geri