• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoD:Black Ops II

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Arkadaşlar ben BlackOpsII'yi indirdim kurdum fakat açtığım zaman siyah ekranda kalıyor oyun öyle acaba sistemim düşük mü kaldı ben o işlerden anlamıyorumda pek şöyle versem siz bi baksanız :)

Minimum Sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7
İşlemci: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz veya AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
RAM: 32-bit için 2GB, 64-bit için 4GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB veya ATI Radeon HD 3870 512 MB

Benim PC:
g9vbh.png
Ekran kartım:ATI Radeon HD 5500

DirectX 11 gerekiyor.

----------

Sistemin ile alakalı değil. Crack hatalıdır, dosyalar bozuktur, driverlar eksiktir vb.

Crack fix kur
Steam indir çalıştır
Tarihi 13 Kasım yap

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

black ops 2 craks onarıcı indir yine çalışmıyosa tarihi 2012 13 kasım yap

Oynadığın görevde siyah ekran çıkıyor ise görevi tekrar yap düzelir.

Serinin en sevdiğim oyunu hala Modern Warfare III. Ben bir türlü Black Ops'lardan beklediğimi alamadım. Yine de Call of Duty her türlü oynanıyor :) Orjinal olmayan sürümlerde bazen görevleri tekrar yapmanız gerekiyor yukarıda yazan türden hatalarla karşılaşınca arkadaşlar aklınızda bulunsun.

Geri