• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cod MW3 Bütün Herşeyi Açma [All Perks-All Weapons-Tittle-Amblem-Attachments-80 LvL]

drogba1994

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
Evet arkadaşlar ben denedim oldu, 2 gündür sorunsuzca multiplayer oynuyorum...Zamanı olmayanlar yada hemen çabucak herşeyi açmak isteyen arkadaşlar için anlatıcam

Bu trainerle; 80 level,Bütün Silahlerı,Bütün Attachmentleri,Bütün Pro Perkleri vs yani herşeyi açabilirsiniz

1-Aşağıdaki linkten Rar dosyamızı indiriyoruz

2-Rar dosyasını istediğimiz yere açıyoruz (Oyunun kurulu olduğu klasör olması şart değil)

3-MW3 Multiplayer yada Teknogods ile kurduysanız MW3 Launcherden oyuna giriş yapıyoruz

4-Oyun Menüsünden Play==>Barracks

5-Sonra Programı Açp ''Trainer'' butonuna basıyoruz

HncYc.jpg

+++Eğer Bütün Silahları Açmak istiyorsanız ''Level'' kısmına 80 yazın ve butona tıklayın
+++Sonra sırasıyla nelerin açılmasını istiyorsanız onlara tılayın

[UYARI]YENİ SİLAH YAPTIĞINIZDA HİÇBİR ÖZELLİK AÇIK OLMAYACAKTIR..İLK ÖNCE YAPTIĞINIZ SİLAHLARLA 1 EL OYUN OYNAMANIZ GEREKİR SONRA HEPSİ AÇILACAKTIR[/UYARI]

aRsyb.jpg

+++Bu kısımdanda profilinizdeki editlemek istediniz şeyleri editleyebilirsiniz (istediğiniz sayıyı yazın ve butona basın)

ZEpjd.jpg

nFnR8.jpg

[BILGI]Eğer bütün herşeyinizi yaptıysanız yani tüm silahlarınız hazır artık trainerle bişey yapmıcaksanız, oyuna bidahaki girişinizde traineri açmaya gerek yoktur yaptığınız şeyler kalıcıdır[/BILGI]

Virüs Total Sonuçları

SHA256: a94fdf596ddc5a6279ae20099c6b85fbc7cda6314106ad0d3f7020a5e4914b56

Not: Alıntı değildir tamamen kendi anlatımımdır...Sadece resimler alıntıdır fakat upload bana ait

Konu sabit olursa sevinirim :)

Son düzenleme:
Geri