• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

COD: MW3 [Trailer]

Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2011
Puanı
0
Selam Arkadaşlar,

Başlıktada belirttiğim gibi Modern Warfare 3'ün Kısa Trailer'ları IGN, Gametrailers
gibi tanıtım sitelerinde yavaş yavaş yerlerini almaya başladı.MW3 hakkında çok şey
söylendi yazıldı çizildi ve bunların çoğuna fake, sahte denildi ama bu trailer bana
gerçekçi geldi ayrıca video'nun sonunda "@2011 Activision Publishing Inc" yazıyor
buda bana gerçekçi gelmesinin en sağlam nedeni.

Trailer'lar Amerika, Birleşik Krallık, Almanya ve Fransa olarak 4'e ayrılıyor.

Buyrun, Linkler:

YouTube - Call of Duty: Modern Warfare 3 - America Teaser
YouTube - Call of Duty: Modern Warfare 3 - England Teaser
YouTube - Call of Duty: Modern Warfare 3 - Germany Teaser
YouTube - Call of Duty: Modern Warfare 3 - France Teaser

Dikkat edin, Her video'nun sonunda Mw2'de bir türlü öldüremediğimiz
Makarov'un sesi var, Rusça birşeyler söyliyor.

Kişisel Düşüncem: Zaten Mw2'yi bitirdiğimizde Makarov'un ölmediğini ve gelecek sürümlerde karşımıza çıkacağını tahmin ediyorduk.Benim düşüncem Rus Makarov,
bu video'larda belirtilen ülkelere saldıracak.(Çünkü Her video'da mevcut ülke saldırı altında olarak gösteriliyor.) Amerikayı zaten biliyoruz CoD4'den beri bir türlü yok olmuyor:D Mw2'de saldırı olmuştu Ruslar tarafından ama pek bir işe yaramamıştı.

Not:Dağıtıcı Activision'un Sitesinde herhangi bir bilgi şimdilik yok.

Şu anda bilgiler taze, yeni bilgiler çıktıkça buraya eklerim, yada herhangi
Bir hatam olursa düzeltirim.Firmaların oyunlarını görücüye çıkartmadan
önce böyle heyecan yapmalarını her zaman sevmişimdir:)

Eğer çıkarsa oyunun Ülkemize gelmesi uzun zaman alabilir çünkü,
Activision Ülkemizi pazar olarak görmüyor bunu Mw2'den biliyoruz

Saygılar.

Son düzenleme:
Teşekkürler paylaşım için pek ilgi çekici birşey değil ama hiç yoktan oyunun yavaş yavaş , geldiğini anlıyoruz...

Evet, oyunun çıkış tarihi iyicene net bir şekilde açıklansın şimdi oldugundan 5 kat daha ilgi çeker eminim şimdi yazarken bile heyecan yaptım nasıl bir oyun olacak çok merak ediyorum:D

Aslında varya banada öyle geliyor BF3 içinde bu yılın sonuna doğru çıkacak diyorlar dağıtım/satım derken 2012 bulur ama herkes 2012 için felaket senaryosu diyor bakalım yaşarsak oynarız:D

Aynen öyle nerde olursa olsun dimi:D

----------

Bak şimdi Tuvalette PSP oynadığım günler aklıma geldi:)

Geri