• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

COD4 Online Taktikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _sL@YeR_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_sL@YeR_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Tem 2009
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben 1 haftadır COD4 online oynuorm ve bazı taktiklere ihtiyacım war oynanış şekli hakkında mesela çok FPS oynamadığım için yardımınıza ihtiyacım war :pff: (pek iyi oynayamıyorum da) bildiğiniz taktik veya püf noktalar varsa burda paylaşın lütfen veya Xfire nick: perseus1207 den yardımcı olursanız sevinirim

ya şöyle söyliyeyim büyük haritalarda sniper minik haritalarda spec ops veya shotgun (adını oyunda unuttum) kullan bide assult silahlarda generade launcher var onlardan kullanma türklerde yasak ve hiç anlam veremiyorum:S benden bu kadar

eed gl yasak bnce de sçma ama gerçekten bi yerden snra oyun zevkini bozuyor :S teşekkürler başka bilen warsa sölesin yararlanalım :ko

cod4 online cok yonlu bir oyun sadece gl veya baska seylerle bu oyunu kısıtlamayın taktik istiyosan oturup oyuna vakit harcayacaksın baska yolu yok :)

adam çok yakınındaysa tarama v'ye basıp bıçak salla yararlı olur ancak hardcore sw oynuyorsan çabuk öldürmeye bak

Arkadaşım en baştaa şunu söyliyeyim adam yanına geliyosa seni bıçaklayacaktır ya onu vurmaya çalış adam yakınındaysa V ye bas bıçakla herifi :D

bıçak herkese tek atıyo bu arada söyliyim.

----------

Ha bide gerçek iyi oynamak öğrenmek istiyosan serverinde Change teama bas, spectatoru seç, ve sağ/ sol tık ile başkalarının oynayışını izleyebilirsin. en çok kim adam öldürdüyse ona gel ve izle. öğrenebilirsin.

Geri