• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Coder aranıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan batucem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

batucem

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2013
Puanı
0
Projemiz için İstanbul'da ikamet eden, yetenekli coder' lar arıyoruz. Finans-muhasebe ve pazarlama, web tasarım, reklam ve hukuk alanında çalışan kişilerden oluşan, kurumsal olmayan küçük bir ekibiz. Henüz fikir aşamasından prototip aşamasına geçmekteyiz. Coder arkadaşımızdan beklediğimiz kesinlikle proje bazlı çalışmak değildir. Beklediğimiz, bizimle kafasının tutması, projeye ve başarısına inanmasıdır. Zira ödeme, anlaşma halinde nakdin yarısı, iş tesliminde kalan yarısı ve önemli miktarda şirket hissesi olarak planlanmaktadır. Kısacası sıradışı ve uzun soluklu bir ortaklık düşüncesi fikrine karşıysanız aradığınız kişi muhtemelen biz değiliz. Yok eğer aradığınız bu ise, iletişim bilgilerinizi mesaj atmanız halinde en kısa zamanda size döneceğiz.

Tanışmak ve görüşmek dileğiyle, demiştik. Açalım biraz daha

Yorumlar ve mesajlarınız için teşekkürler. Proje en genel anlatımıyla sosyal paylaşım sitesidir. Pazarda büyüyen bir açığı kapatmak için pazara girmeyi planlıyoruz. Aranılan coderın halihazırdaki arkadaşlarla birlikte çalışmaya hazır olması beklenmekte olup aradığımız dil PHP dir. Özellikle, ileri düzey nesne donanımlı/yönelimli programlama bilgisi olan bir arkadaşa ihtiyaç duymaktayız. Daha detaylı bilgi için özelden ulaşabilirsiniz.
Görüşmek dileğiyle

Son düzenleme:
Kolay gelsin fakat maxigame de oyle coder oldugunu sanmiyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

​Projenizi açıklamazsanız yanaşacak birinin çıkacağını sanmıyorum.

Geri