• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Coğrafyacı gençler :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba beyler cok cok acil ! yarın sabah saat 10'a kadar yardım lazım ss yollıcam ordakı fotoğraflardaki soruları cozmem gerek lanet olasıkı coğrafyadan bir bok bılmıyorum hangi yayın oldugunu bılsem tak dıye bulucam yapabilcek arkadaşlar varsa konu altına bıldırsın hemen yayınlıyım

at bana çözeyim 2 dakikada coğrafya konularını tekrar ediyordum bende kpss için

Ben tanımadıklarım ile tanışmadığım için ekli değildir.

images

rLN5LP.jpg

1-a
2-b
3-c

şeklinde yazarsanız sevınırım

1 - tam çözemedim ama c gbi geldi
2- c
3- 3
4- e
5- e
6- a
7- a
bunlar daha çok dünya coğrafyasıymış kpss de bunlar çıkmıyor türkiye fiziki ve ekonomik coğrafyası olmadığı için zorlandım biraz

"Biz daha o konuya gelmedik" mod on :D :D :D
lan kpss çalışıyorum ben lys değil kpss de dünya coğrafyası yok türkiye coğrafyası var + ben zamannında lys coğrafyada 17 doğru 7 yanlış yapmıştım 24 soruda hiç çalışmadan
EDİT: Ona rağmen eski bilgilerimi hatırlayarak soruları çözmeyi başardım daha iyisini yapıp öyle gelip yazacaksın çirkeflik mod off pls

lan kpss çalışıyorum ben lys değil kpss de dünya coğrafyası yok türkiye coğrafyası var + ben zamannında lys coğrafyada 17 doğru 7 yanlış yapmıştım 24 soruda hiç çalışmadan
EDİT: Ona rağmen eski bilgilerimi hatırlayarak soruları çözmeyi başardım daha iyisini yapıp öyle gelip yazacaksın çirkeflik mod off pls
Başta Kahraman abi olmak üzere kendi alanımda reflerimi yığarım buraya :D Ayrıca Lys'de coğrafyaya girmedim ama girseydim yaptığının daha iyisini yapabileceğimi iddaa ediyorum :D Düşün coğrafya benim alanım değil bir de :D Troll mod off :D

Başta Kahraman abi olmak üzere kendi alanımda reflerimi yığarım buraya :D Ayrıca Lys'de coğrafyaya girmedim ama girseydim yaptığının daha iyisini yapabileceğimi iddaa ediyorum :D Düşün coğrafya benim alanım değil bir de :D Troll mod off :D
sen coğrafyayı benim alanımmı sandın ben ticaret lisesi mezunuyum lys coğrafyası görmedim ygs ye hazırlanmıştım sadece lys ye tecrübe olsun diye girdim oturup 1 saat bile çalışmadığım lys coğrafyasından 17 doğru yapmıştım 24 soruda benim şartlarımda benim gibi hiç çalışmadan girmen imkansız çünkü meslek liselerinde verilmeyen kültür dersleri eğitimi insanı türkçe matematik coğrafya gibi şeylere tamamiyle fransız bırakıyor.İlk girişte meslek lisesi olmama rağmen alanımın(muhasebe-iktisat) 4 yıllığını kazanıp 0 bilgi ve 0 çalışma ile keyfine girdiğim coğrafyada dahi Eşit ağırlıkçıların çoğunu + sözelcileri geçmiş bulunmaktayım 22 yaşında da lisans mezunu olabilecek kadar kapasitemi ispatlayabildim.
Kpss test içeriklerini araştırman gerekiyor daha o sınavın ne olduğunu bile bilmiyorsun... Dur tahmin edeyim üniversite 1.sınıf yada 2.sınıfsın muhtemelen daha çok 1.sınıf gibi.Dünya coğrafyası + jeolojik devirler benim alanım değil tamamiyle 1-2 saatlik bilgi ile cevaplayabiliyorum soruları ki çoğu da doğrudur o 7 sorunun

sen coğrafyayı benim alanımmı sandın ben ticaret lisesi mezunuyum lys coğrafyası görmedim ygs ye hazırlanmıştım sadece lys ye tecrübe olsun diye girdim oturup 1 saat bile çalışmadığım lys coğrafyasından 17 doğru yapmıştım 24 soruda benim şartlarımda benim gibi hiç çalışmadan girmen imkansız çünkü meslek liselerinde verilmeyen kültür dersleri eğitimi insanı türkçe matematik coğrafya gibi şeylere tamamiyle fransız bırakıyor.İlk girişte meslek lisesi olmama rağmen alanımım(muhasebe-iktisat) 4 yıllığını kazanıp 0 bilgi ve 0 çalışma ile keyfine girdiğim coğrafyada dahi Eşit ağırlıkçıların çoğunu + sözelcileri geçmiş bulunmaktayım 22 yaşında da lisans mezunu olabilecek kadar kapasitemi ispatlayabildim.
Kpss test içeriklerini araştırman gerekiyor daha o sınavın ne olduğunu bile bilmiyorsun... Dur tahmin edeyim üniversite 1.sınıf yada 2.sınıfsın muhtemelen daha çok 1.sınıf gibi.Dünya coğrafyası + jeolojik devirler benim alanım değil tamamiyle 1-2 saatlik bilgi ile cevaplayabiliyorum soruları ki çoğu da doğrudur o 7 sorunun
Adam ciddiye almış uzun uzun yazmış öldürürsünüz adamı :D

cok saol burayada göz atarsan sevınırım
sen göster soruları ben elimden geldiğince cevaplarım coğrafya önemlidir dikkat et doğru cevaplayan sayısı az olduğu için sapması yüksek oluyor bir netin puanının yani yüksek puan gelir bir netten

----------

Adam ciddiye almış uzun uzun yazmış öldürürsünüz adamı :D
fırsat varken açıklayayımda karşıma böyle çamur atmalar çıkmasın diye öyle yazdım seni niye ciddiye alayım konulara girip hangi kitabı okuyayım tarzında soru soran adama kitap okuma o zaman diyecek kadar ağır trollsün bunun bilincindeyim :D hani rework e rağmen hala ap yi kasacak tarzdan bir troll

sen göster soruları ben elimden geldiğince cevaplarım coğrafya önemlidir dikkat et doğru cevaplayan sayısı az olduğu için sapması yüksek oluyor bir netin puanının yani yüksek puan gelir bir netten

----------

fırsat varken açıklayayımda karşıma böyle çamur atmalar çıkmasın diye öyle yazdım seni niye ciddiye alayım konulara girip hangi kitabı okuyayım tarzında soru soran adama kitap okuma o zaman diyecek kadar ağır trollsün bunun bilincindeyim :D hani rework e rağmen hala ap yi kasacak tarzdan bir troll
Şaka yaptım ciddiydim o konuya gelmediniz mi daha :D

Geri