• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çok Yakında Vizyona Girecek Film Fragmanları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
wz4rdj.png

Yenilmezler 2 : Ultron Çağı

Vizyon Tarihi:1 Mayıs 2015

Hobbit : 5 Ordunun Savaşı

Vizyon Tarihi:17 Aralık 2014

Açlık Oyunları 3 : Alaycı Kuş

Vizyon Tarihi:21 Kasım

Hızlı Ve Öfkeli 7

Vizyon Tarihi:10 Nisan 2015

Mad Max : Fury Road

Vizyon Tarihi:15 Mayıs 2015

Çakallarla Dans 3 : Sıfır Sıkıntı

Vizyon Tarihi:5 Aralık 2014

Terminatör Genisys

Vizyon Tarihi:26 Nisan 2015

Hangi Filmleri bekliyosunuz, beklentileriniz ve favorilerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz.

Önemli bir not full film izleme & indirme linkleri paylaşmamaya özen gösterelim
..

Son düzenleme:
Hızlı ve öfkeli, açlık oyunları ve hobbit'i büyük heyecanla bekliyorum. Favorim tabiki de hobbit beş ordunun savaşı

Açlık oyunlarının aynısının tıpkısını Türkler çekseydi kimse izlemezdi. Vay arkadaş ya filmde 1 okla f16 yı düşürüyorlar yok böyle bir şey.

Kafadan 100TL cebimden çıkıcak bu filmler yüzünden, abartısız hepsine gidicem çünkü :)

Listedekilerin hepsini dört gözle bekliyorum ancak Avengers, Hobbit ve Terminatör'ü ayrı bir heyecanla bekliyorum. :D

Açlık oyunlarının aynısının tıpkısını Türkler çekseydi kimse izlemezdi. Vay arkadaş ya filmde 1 okla f16 yı düşürüyorlar yok böyle bir şey.
2 filmini de izledim okla f16 düşürdüğünü görmedim. Zaten izleme amacımız ok Fırlatma değil filmin konusu Devrim ve İsyan

Geri