• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çok Yalnızım Yardım..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxigamee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Forumda yaptığının aynısını gerçek hayatta yap, konu açıyormuşsun gibi düşün. Mesela ben bir şeyi söylemek için çok utansam ve düşünsem kendi kendime "Ulan şimdiye söylemiştim ne olacaksa olmuştu boşu boşuna düşünüyorum" derim ve gerçekten yüklü bir cesaret gelir. Bu şekilde çok kıza açıldım, çok ilaç içtim, çok ilk yaşadım. Tavsiye ederim.

Forumda yaptığının aynısını gerçek hayatta yap, konu açıyormuşsun gibi düşün. Mesela ben bir şeyi söylemek için çok utansam ve düşünsem kendi kendime "Ulan şimdiye söylemiştim ne olacaksa olmuştu boşu boşuna düşünüyorum" derim ve gerçekten yüklü bir cesaret gelir. Bu şekilde çok kıza açıldım, çok ilaç içtim, çok ilk yaşadım. Tavsiye ederim.

Önerin için sağolasın fakat öyle yoldan geçen birine direk arkadaş olalım mı diyeceğim? :) İşten eve evden işe her günüm aynı şekilde geçiyor.

Kendimi biran senin yerine koydumda hiç iç açıcı degil biraz ortamlara girmelisin utanma çekinmemelisin :roll:

hmm sana burdan birinin yardımcı olabilceğini sanmıyorum şu saaten sonra karakterin değişmeside çok zordur ama sana tavsiyem rezil olmaktan korma bu durumlar çekingenlik içe kapanıklık arkadaş ortamında rezil olurum diye oluyo hayatta rezil olmaktan korkmadığın sürece özgüvenin tavan yapıyo :D sonuçta diğer insanların senden bi farkı yok :D herkezin saçmalamaya ihtiyacı oluyo bazen :D

Kardeşim hiç bir zaman utanma veya çekinme yoksa hep kaybedersin bu saatten sonra durduk yere kendini hazır bir ortamın içinde bulamazsın ama en azından yavaş yavaş bişeyler deneyebilirsin direk kız diye bakma olaya gelip geçer ilk sahip olman gereken gerçek bi dost kesinlikle ve şu şekilde düşün dışarıda birisi belkide senin hakkını yiyor senin yaşaman gerekeni o yaşıyor kimseye hakkını yedirme 😉

---------------------------------------

Son düzenleme:
sınıfın en arkası genelde şamata bölümüdür sizin sınıfın bölümü neydi ki ? :D

Genellikle herkesin yabancı birbirine yabancı olduğu ortamlarda daha kolay arkadaş edinilebilir örneğin dil kursları veya dershaneler bunlar sadece örnek yani veya görüştüğün bir kişi dahi varsa onun çevresini kullanarak yeni yeni ortamlar kurabilirsin . bana kalırsa arkadaş çok iyi birşey değil her gece yarısı arıyorlar hergün birlikte birşey yapmak istiyorlar bir müddet sonra bundan da sıkılabilirsin :)

dostum sadece şu videoyu sonuna kadar dikkatli bi şekilde izle belki ne izlicem ya deyip geçiştirirsin ama aklın varsa izle bakış açın değişicek videonun içinde ( git konuş bakalım ya dünyanın sonunun gelmediğini bi gör)

Arkadaşlar şuan da 18 yaşındayım.Çok sessiz,içine kapanık,kendi halinde bir insanım.Okula giderken de böyleydim sınıfın en arka sırasında otururdum bütün gün okul bitince çıkar giderdim.Mesela etrafımdaki insanlar hemen arkadaş ortamı falan kurabiliyordu ama ben kimseye nasılsın falan diye bile soramıyodum çekiniyodum.Hoca soru sorardı mesela cevabını bilsem bile kalkıp söyleyemezdim.Lise 1 de bıraktım okuluda.Hayatım hep aynı işten eve,evden işe başka hiç bir sosyal hayatım yok,ne arayan var ne soran veya dışarıya çıkıp dolaşabileceğim hiç arkadaşım yok.
Mesela şuan 18 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı.Lisede falan çok kişi geldi konuştuk muhabbet ettik falan ama çok çekingen olduğum için ben konuşamıyodum.İki kere çıkma teklifi edildi bana ama sırf utangaçlığımdan dolayı kabul etmedim.Şimdi okulda yok 2 senedir işten eve evden işe.Sürekli aynı insanlar,aynı kişiler..
Bu durumdan uzun süredir sıkılmaya başladım.Tipimi sorcak olursanız tipimden dolayı kendime güvensiz değilim.Karakter olarak böyle yaratılmışım yani.
Kısacası ne yapmamı önerirsiniz arkdaşlar?Arkadaş edinmeye çalışıcak ortam bile yok bide kalkıp da kız arkadaş arıyorum..
Bu durumdan iyice bunaldım.Beni anlayan arkadaşlar varsa,önerebilecek fikirleri falan varsa yardımlarınızı bekliyorum.. :rbk:

Bende yalnızım ve bu odanın bir köşesinde köpekler gibi ölüp gideceğim. Her gün düşündüğüm asla uygulayamadığım imkanlarımın olmadığı şeyler var onların adı sadece hayal olarak kalmakta.

Sen bir yardım eli bekliyorsun ben ise öleceğim günü... Senin sandığın gibi bir yalnızlık değil benimki ! Kalabalığın içinde bir yalnızlık çarşının ortasında insan seli akarken üstüme üstüme kimseyi tanımak istemiyor oluşum tanımaktan korkuyor oluşum beni daha çok toplumdan uzaklaştırıyor. Bazı bazı kız arkadaşım olur onlarda terk eder beni çünkü asla aynı dili konuşmuyoruz. Çirkinimde şişmanımda eğer yakışıklı olsaydım felsefik bir adam olarak tanınırdım ama sadece ahmak olarak anılıyorum.

Ben yalnızım sen çabala yalnızlık denen çamurdan kurtulmaya ben bataklıkta boğulmayı bekliyorum.

Bende yalnızım ve bu odanın bir köşesinde köpekler gibi ölüp gideceğim. Her gün düşündüğüm asla uygulayamadığım imkanlarımın olmadığı şeyler var onların adı sadece hayal olarak kalmakta.

Sen bir yardım eli bekliyorsun ben ise öleceğim günü... Senin sandığın gibi bir yalnızlık değil benimki ! Kalabalığın içinde bir yalnızlık çarşının ortasında insan seli akarken üstüme üstüme kimseyi tanımak istemiyor oluşum tanımaktan korkuyor oluşum beni daha çok toplumdan uzaklaştırıyor. Bazı bazı kız arkadaşım olur onlarda terk eder beni çünkü asla aynı dili konuşmuyoruz. Çirkinimde şişmanımda eğer yakışıklı olsaydım felsefik bir adam olarak tanınırdım ama sadece ahmak olarak anılıyorum.

Ben yalnızım sen çabala yalnızlık denen çamurdan kurtulmaya ben bataklıkta boğulmayı bekliyorum.

Güzelmiş.
[MENTION=278746]Maxigamee[/MENTION] bi piskoloğa görün derim uzmanlardan yardım al.

Psikoloj'a git hemen açarlar seni (: konuşarak hallediyorlar :pro bende çekingenim ama istemsiz ve sadece karşı cinse karşı oluyor elimde olmadan :pro

Önerin için sağolasın fakat öyle yoldan geçen birine direk arkadaş olalım mı diyeceğim? :) İşten eve evden işe her günüm aynı şekilde geçiyor.

O tarz bir şey paşam. :) Evinin etrafın da park veya çardak türü bir şey var mı ? Var ise orada oturan düzgün gençler vardır. İt tiplileri demiyorum, normal olanlar. Onların yanına git muhabbetlerine katılmak istediğini bir mahsurunun olup olmadığını sor inan bana bu ilk hareket çok şeyi değiştirecek :)

Çalıştığın yerde hiç senin yaşına uygun arkadaşların yok mu ? Varsa müsait zamanlarınızda veya izin günlerinizde buluşup birşeyler yapın. Evde durmakla zaman güzel geçmiyor maalesef. Sonra cubba cubba ^^ Bende utangaç biriyim ama hiçbir zaman insanlarla tanışmaktan korkmadım. Korktuğum zamanlarda ise kendi kendime moral verirdim hep. Allaha şükür şu an bunu atlattım. Sonuçta onlarda senin gibi insan aranızda hiçbir fark yok. Sen tanışmak istedin o güldü mü ? O zaman işte yol vericeksin. Sana bir tavsiye daha vereyim; boş zamanlarında body yap ve az da olsa bir kitap oku. Kitap okumak seni ifade etmeni daha kolay hale getiricektir. Body çalışmak ( veya Kick-Box yapmak ) bana inanılmaz bir özgüven veriyor. Bir arkadaş edinsen dahi bu senin için kârdır. Kimsenin senin için dediğini o kadar kafana takma. Unutma onlarda insan, sende.

Lise 1deyken falan bende biraz çekingendim ve hislerini az çok tahmin edebiliyorum biriyle muhabbet kurmadan önce düşünüyosun acaba onu desem neder bunu desem neder diye ben şöyle bi çözüm buldum git aklından ne geçiyosa hiç düşünmeden söyle örnek okuldaki arkadaşınamı söyliceksin nasıl olsa 3-4 saat sonra onu o gün bidaha görmiyceksin ve inan bana yarın (sıradan muhabbetler için söylüyorum) unutmuş olacak yani işin özeti dediğin şeyin sonucunu hiçbir zaman düşünme.. şimdi çıkar bazıları der yok dediğin lafın sonucuna katlanmak zorundasın yok böyle şöyle hikaye. sen beni dinle eğer ortamlara girmek kızlarla muhabbet kurmak istiyosan dediğin lafı düşünmiyceksin diyeceksin. benim fikrim bu herzamanda sorunsuz işlemiştir ha hep işler demiyorum bazen elbet sorunlar çıkacak çıkarsada koy g**üne..

Edit:Bu arada tipin bozukta olsa kız ortamında komiksen güldürmeyi başarırsan ve popülersen en kral kızıda kaparsın söyleyim dedim.

Son düzenleme:
Geri