• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çok yalnızım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Beyler ünideyim evden uzakta sıkılıyorum manitadan ayrıldım az sohbet edek la :( Fotoraf makinesi daha elime geçmedi o geçsin neşelenirim biraz :) Oyalancak bişeler söyleyin :d

Git dışarı hava al biraz ya da arkadaşların bulunduğun yerde guitar hero varsa oraya gidin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üniversitede biraz çevre yapmaya bak? :) Emin ol bütün sıkıntını, yanlızlığını alacaktır. Ne kadar boş insanlar olduğunu düşüyor olsan bile gir aralarına, vakit geçir eğleneceğinden eminim.

Evde facebook başında oturup zaman geçmez hava çık hiç yokdan tek olsan bile güzel park filan varsa gez dolaş çarşıya çık etrafı gez ve arkadaş yapmaya bak hiç yokdan yanlız kalmassın :)

sen yanlışı baştan yapmışsın ilk sene eve çıkılmaz :D

41071dqt01t.jpg

Oyalan :D

Kim yanlız değil ki bu devirde çoğu insan dertleşecek dost sıkıntısı çekiyor sadece zaman geçirmek için arkadaş ortamına giriyor ama gerçek dost yok ortalıkta.

Buda benden olsun ;) Dizide bittiğim sahnelerden biridir

Offff ayrılmak hiç iyi gelmedi çok kötüyüm hep gözlerim doluyo. çok sıkılıyorum. Elimde olsa bi piskoloğa gitcem ama şuan elimde olan bişey değil.

----------

Vizeler var şuan onlara yoğunlaşamıyorum daha çok canımı sıkıyo bu.

----------

Herşeyi neden bukadar kafaya takıyorum.

Geri