• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoLDeaTH # Röportaj # 13 Eylül 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Erinç HİMMET

Doğum Tarihi : 24 / 12 / 1994

Yaşadığı Şehir : - Manisa / SOMA

Memleket : Manisa / AKHİSAR

Meslek : Öğrenciyiz, genciz daha ya. :D

Tuttuğu Takım : Beşiktaş

Burcu : Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : Genelde pek hobim yoktur, ama ağustosa kadar düzenli olarak spor yapıyordum ancak bu sene sınava gireceğimden dolayı mecbur ara verdim. Genelde zaten bilgisayar başındayım pek hobim yoktur.

Fobileriniz : Ne yazıkki böcekleri, onların canı cehenneme.

Forumdaki İlk Nick'i : Aynı nicki kullanıyordum, değiştirme gereği duymadım hiç..

Silkroad İle Tanışması : İnternet cafede bi abi vardı, 36 lvl black yeaowa'larda kasılıyodu. Mob'lar hoşuma gitti, üyelik aldım derken 7 yıl oynadım lanet oyunu ömür törpüsü gibiydi ya.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Son 2 yıldır aktif olarak her konuda yardım aldığım, yardım ettiğim, ve gerçekten çok hoş vakit geçirdiğim bir site burası.. Ancak ben site demiyorum buraya AİLE diyorum.. Ve böyle bir ailede olmaktanda çok mutluyum.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Yine silkroadda glavie'ci bir abi vardı nicki çok hoşuma gitti izin aldım, 5-6 yıldır bu nicki kullanıyorum.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : 1) Oyunda pvp yaparken, başkasının gelip o pvp'yi bozması ve sonradan küfür etmesi.
2) Forumda herşeyi siyasete bağlayan kişileri pek sevmiyorum..
3) Yine silkroadda unıque beklerken, senden üstün birinin gelip senin yerinde beklemesi ve senin gitmek zorunda olman.. Bunun kadar sinir bozucu birşey yoktur.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Bir ara basketbol oynuyordum, ancak son 1 yıldır düzenli olarak koşuyorum. Artık ara verdim..

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Hayatımdan memnunum..

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Arabesk harici herşeyi dinleyebilirim. Kulağıma hoş gelen bütün müzikler..

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Kesinlikle seyahat etmekten çok keyif alırım.. Samsun - Ankara - Antalya - Bursa - Balıkesir - İzmir - Afyon - Konya - Uşak - İstanbul - Bursa - Aydın - Denizli - Eskişehir. Aklıma gelen yerler buralar daha var ancak hatırlayamadım henüz.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Şuanda, tek istediğim şey polonyaya gitmek, bilen biliyor. :D

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abim benim ya, ne kadar muhabbetimiz olmasada, hiç konuşmasakta, onun düşünceleri benim için her zaman çok önemlidir. Her konuda onun düşüncelerine önem veriyorum, ve gerçekten sevdiğim bir abim..
Terk-i Diyar : Vee forumun korkulu rüyası Kahraman abii. :D Genelde ciddi olarak görünen, ancak fazlasıyla neşeli, ve tam kafa dengi diyebileceğimiz bir abimiz. Evet genelde ondan korkarız ama, şahsen ben onun hakkında hiç bir olumsuz düşünceye sahip değilim.. Yani ümit abi ve kahraman abinin yeri bambaşka benim için.
The Bright : Barışım.. Kardeşim benim, barışı uzun süredir tanıyorum ve gerçekten çok sevdiğim bir dostum.. Umarım beraberliğimiz hep böyle devam eder..
Ruthless : Hiç muhabbetimiz olmadı, ancak yaptığı yorumlarla kendini belli ediyor zaten kişiler.. Bunu olumlu anlamda söylüyorum sakın yanlış anlamayın. :) Yani ne kadar tanımasamda yaptığı yorumlar içindeki iyiliği, kişiliği ortaya koyuyor..

KaRa : Genelde ben programcı abi diyorum. :D
Saint : Tam bizim kafadan olduğunu düşündüğüm bir kişi. :)

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Tabiki, çok güzel sucuk yaparım ama yumurta kıramam. :D

En sevdiğiniz renk ? : Siyah, ve beyaz. Beşiktaşlı olmamın bir etkisi yok bunda genelde zaten beyaz giyinirim..

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Erol Evgin - Canım Benim. Abimlerin düğününde çalmıştı, o günün hatırası olması nedeniyle ve gerçekten çok güzel bir şarkı olmasından dolayı aklımdan çıkmayan nadir şarkılardan biri.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : 1) İlkokulda kızların altını açıp kaçıyordum. :D
2) 5 katlı bir binanın çatısından aşşağıya bir tuğla atmıştım, arabanın kaportasına gelmişti ve kaporta çökmüştü. :pff:
3) 8 yaşında berberde arkadaşımı traş etme şakasıyla suratını ustura ile kesmiştim, çocuğa 15 dikiş atılmıştı..

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Sadece sevdiklerimin yanında, huzurlu bir yerde...

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : İnsan demiyelimde, şüphesiz en çok değer verdiğim şey AİLEM.

Hayvan besliyor musunuz ? : Çok istedim ama evdekiler müsade etmiyor.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Düz saçlı ve kahküllü kızlara karşı zaafım var..

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Murat Boz'un küçüklüğüne benzetiyorlar. :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Evet, ancak affedilemeyecek şeylerde var illaki.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Şuanki tek hayalim bankacı olmak. İşe girdikten sonra ilk maaşımda telefon ve fotoğraf makinesi alıp, sonra biraz para biriktirdikten sonra yurt dışına çıkmak.. Sonra zaten evlilik, çoluk çocuk.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Arkadaşlarımda kişiden kişiye değişir.. Aile konusuna geldiğinde ailemde abimlere karşı daha açık davranırım.. Yani onların yanında daha rahatımdır annem ve babama karşı..

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Her zaman, her konuda en büyük abimi örnek almışımdır.. Çünkü bana doğruyu gösterebilen tek kişi o.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :Gerçekten çok faydalı bulduğum bir sistem, yani kişileri tanımak açısından..

Yakıştıramadım sana. :pff:

İlkokulda kızların altını açıp kaçıyordum.
5 katlı bir binanın çatısından aşşağıya bir tuğla atmıştım, arabanın kaportasına gelmişti ve kaporta çökmüştü.
8 yaşında berberde arkadaşımı traş etme şakasıyla suratını ustura ile kesmiştim, çocuğa 15 dikiş atılmıştı..

çok güzel sucuk yaparım ama yumurta kıramam

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : 1) İlkokulda kızların altını açıp kaçıyordum. :D
2) 5 katlı bir binanın çatısından aşşağıya bir tuğla atmıştım, arabanın kaportasına gelmişti ve kaporta çökmüştü. :pff:
3) 8 yaşında berberde arkadaşımı traş etme şakasıyla suratını ustura ile kesmiştim, çocuğa 15 dikiş atılmıştı..

Dostum bu çılgınlık değil sen baya psikopat olmuşsun kaç tane leşin var :D

Son düzenleme:
Napıyım gençlik işte yaptık bişeyler. :D O değilde, suratını kestiğim çocugun babası o zamanlar mafyaydı iyi bulaşmadı bize. 1 ustura pahasına aile yok olacaktı anasını satayım. :D
Yakıştıramadım sana. :pff:

İlkokulda kızların altını açıp kaçıyordum.
5 katlı bir binanın çatısından aşşağıya bir tuğla atmıştım, arabanın kaportasına gelmişti ve kaporta çökmüştü.
8 yaşında berberde arkadaşımı traş etme şakasıyla suratını ustura ile kesmiştim, çocuğa 15 dikiş atılmıştı..

çok güzel sucuk yaparım ama yumurta kıramam

Deniz nabıyım küçükken çok sapıklık vardı üstümüzde. :D
Ayrıca tuğla bir anlık heyacanla attım ne olacak diye merak etmiştim, arabanın kaportayı görünce zaten olan oldu. :pispis
O traş muhabbeti bi şaka sonucu b*kunu çıkardığım bir olay, orda haklı olabilirsin. :D
Yemek yapamıyorum ne yapayım..

İlkokulda bunu yapmayan erkeğin , erkekliğinden şüphe etmek lazım zaten :alkis

Sen o resimlerden sonra hala buraya gelebiliyor musun :D

Yalnız eriç adamın yüzüne jilet vurmak ne demek :D Onu geç yukardan tuğla atmak ne demek :D Şahsen araba benim olsa seni kürekle kovalardım. :D
Eriç kim lan? :D

Ulan o çocuğun yerinde sen olsan bi tane daha atardım. :pispis

Geri