• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Combat Arms Eu Tanışma

KissBerry

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Mar 2009
Puanı
21
Gördüğüm kadarıyla fazla ilği yok oyuna :)

Eğer oynayan arkadaşlar varsa burdan nicklerini versinler tanışalım beraber maç filan yaparız :hsml:

#Sabit.

Tanışalım,kaynaşalım,fireteam atalım,beraber kapışalım ^^

Sabit için teşekkürler.

Yok mu oynayan? Başlayacak olan veya başlamayı düşünene de elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Ben geçen sene başlamıştım elite moderatör olayı yüzünden oyunu bırakmıştım ama çok güzel herkese tavsiye ederim

Bende 1-1,5 senedir oynuyorum gel oynayalım nickim TimeToChaos 1LT yim daha oynayan arkadaşlar varsa konu altına yazabilir birlikte oynarız

eski çar banlanmıştı :D yeni açtımda da bu hack işleri hala devam ediyor arkadaş yav :/ nick CanerReyiz

Friend at bana oyundayken genelde waverider oynuyorum gelirsin istersen

Eskisi kadar yok arada çıkıyor çıkanlarıda atıyolar genelde

Nick:
TR.png
AamirKhan

Rütbe:
rank_11.gif

l-iRonPuch-l / Maj 3

Ama oyuna giremiyorum hesabı dogrula geliyor emaili hatırlamadıgım için char bedava gitti :D

Beyler hala oynayan var mı buradan acaba :)

Ben oynuyorum CSM3 oldum eğer oynayan varsa Yogun_TV eklesin beni oyundan :)

Geri