• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Combat Arms EU - Voice Chat Kullanımı -

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aurora
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aurora

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
53
2h6937m.png

.
.
.
.

[BILGI]Voice Chat Kullanımı:.....
(1) Altta görüldüğü gibi ayarlara giriyoruz ve oradan sound ayarlarına giriyoz ve altta Voice Settings ayarlarımızı yapıyoruz Test için test butonuna basılı tutup konuşuyoruz sesimizin nasıl geldini anlayabiliriz...[/BILGI]

93229098.jpg

2) Odaya girdigimizde konusmak için alttaki işaretli küçük icona basılı tutarak konuşuyoruz bu konuşmamızı her iki tarafta duyabiliyor oyunda olanlar hariç...

12432950.jpg

(3) Oyuna girdiğimizde konuşmak istemiyorsak F8 den tüm sesleri kapatıp açabiliyoruz...

81048498.jpg

(4) Oyun içerisinde konuşmak istediğimizde klavyede ( T ) tuşuna basılı tutarak konuşmamızı yapıyoruz , Bu konuşmayı sizin takımınız duyar One Man ve Spy Hunt gibi modlarda oynarsanız konuşmayı oyundaki herkez duyar...

23455098.jpg

(5) Oyun içinde konuşan birinin kafasının üstünde bu şekilde icon görünür

83336030.jpg

[BILGI]Not: Bu sistemi kullanmak için standart bir mikrofonlu kulaklık olması yeterli kulaklık yoksa elinizde WebCam kameranızın mikrofonunu Pc nizin mikrofon girişine takın ve sesleri duyabilmek içinde kolon larınızı kullanın bu şekildede işinizi görür

Not: Herşeyi denedim olmuyor ben [Voice Chat]'ı kullanamıyorum diyenler için bilgisayarınızda [Realtek HD Audio Ses Driveri] yoksa alttaki siteden indirip yükleyin sorun düzelecektir...[/BILGI]

Realtek Ses Driver İçin 'BANA TIKLA'

Geri