• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Come Back :)

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Selamın Aleyküm, Arkadaşlar 5 Günlük Kampdan Sonra Tekrar Aranızda Bulunmaktayım. Herkese Hayırlı Forumlar :)

Günde 500 soru çözülür mü ya :D Hayatımda en fazla 100 falan çözmüşümdür :D

Günde 500 soru çözülür mü ya :D Hayatımda en fazla 100 falan çözmüşümdür :D

Toplam 2500 soru çözdüm biraz üşendim yoruldum ancak biraz sıktım dişimi üniversite için kazanırsam üniversiteyi inşallah o zaman rahata edicem :) allah herkesin emeğinin karşılığını verir inşallah :)

Toplam 2500 soru çözdüm biraz üşendim yoruldum ancak biraz sıktım dişimi üniversite için kazanırsam üniversiteyi inşallah o zaman rahata edicem :) allah herkesin emeğinin karşılığını verir inşallah :)
Kazanırsın inşallah, psikolojini bozma da çalışırken kazanmanın bi anlamı olmaz sonra :D Ben kazandım şükür gayet rahatım şimdi 12. sınıfta da yaptıklarım için pişman değilim yine olsa yine yaparım :D

Kazanırsın inşallah, psikolojini bozma da çalışırken kazanmanın bi anlamı olmaz sonra :D Ben kazandım şükür gayet rahatım şimdi 12. sınıfta da yaptıklarım için pişman değilim yine olsa yine yaparım :D

inşallah :)

----------

günde 8 saatmi :D bu adam okur demedi demeyin

evet çok sıkıcıydı ama dayanmak zorundaydım :)

----------

Welcome to india.

Eyvallah :)

bizimkilerin programında 9 saat çalışmışlar hoca dedi namaz kılmayacak gelmesin dedi bende gitmedim de aslında onu takmaz giderdim de hem onla polemiğe girmek istemedim hemde evimi özlerdim :pro

Selamın Aleyküm, Arkadaşlar 5 Günlük Kampdan Sonra Tekrar Aranızda Bulunmaktayım. Herkese Hayırlı Forumlar :)

Dostum ders çalışmak için kamp ortamlarını seviyorsan benden sana bir tavsiye git izciliğe başvur. Hem dersini çalışırsın, doğa ile içli dışlı olursun, ayrıca karma doğa kamplarında ne yapacağını söylememe gerek yok sen anlarsın ne yapman gerektiğini. :)

Bütün sosyal aktiviteler bir arada :)

bizimkilerin programında 9 saat çalışmışlar hoca dedi namaz kılmayacak gelmesin dedi bende gitmedim de aslında onu takmaz giderdim de hem onla polemiğe girmek istemedim hemde evimi özlerdim :pro

Evimi Tabikide Özledim Ama Yakında Eğer Kazanırsam Daha Uzun Süre Gidicem İl Dışına :) (Valla Namaz Kıldım Hiç De Pişman Değilim :) )

Türkçe bir forumda yabancı başlık görünce geldim ben :D Ayrıca come back değil Came Back olacaktı dostum o :D Hoşgeldin allah kolaylık versin üniversite maratonunda, bol şans :shm:

Evimi Tabikide Özledim Ama Yakında Eğer Kazanırsam Daha Uzun Süre Gidicem İl Dışına :) (Valla Namaz Kıldım Hiç De Pişman Değilim :) )

Universitede kendi evimde olucagimdan sıkıntı yok rahat edicem kendi evimde orda edemem ben :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Universitede kendi evimde olucagimdan sıkıntı yok rahat edicem kendi evimde orda edemem ben :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Özellikle İl Dışı Düşünüyorum :) Nasıl Diyeyim Hesap Vermen Gereken Kimse Yok , Kafan Rahat O Yüzden İl Dışı İstiyorum :) Ha Özlemicekmiyim Tabikide Özliyicem Ama Tatiller De Ziyaretlerine Gelirim. Kazanalımda Allah'ın İzniyle Gerisi Kolay :)

Geri