• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Consignment Trade Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ichy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2010
Puanı
296
2q0tzbq.png

Consignment Trade Rehberi

1 - Oyun içinde Consignment Trade başlayacağı Zaman Bildirir.

25fhkbb.png

2-
Trade otomatik olarak yola çıkar ( Jangan :arrow: Hotan )

25123865.png

25fhkbb.png

3. Trade thiefler saldırabilir ve öldürdüklerinde Blue Stone kazanma hakkı elde ederler.

12754069.png

25fhkbb.png

4. Trade Bazen Otomatik Olarak Güvenli Mod'a Girer.

48690409.png

25fhkbb.png

5. Hotan Giriş Kapısına Ulaşınca Trade Tamamlanır , ''Begin Consignment Trade'' ile daha önceden eklenmiş olan '' Specialty Goods Box'' Settle Consignment Diyerek
''Blue Stone'' ve ''Ticket'' kazanılır.

Tüm Bunlar Thiflerde de Geçerlidir. Thieflerde yol : Const :arrow: Hotandır

25fhkbb.png

Alıntıdır. Ama Türkçe Sorunlar Resim Düzenlemeleri Bana Aittir Konu Düzenlemesi De :)

Teşekkürlerinizi Beklerim.

Son düzenleme:
Birde galiba biz yatırıyoruzya specialty box bunlarla taşınıyor eğer iyi korunmazsa gidiyorlar galiba çünkü ben dün 20tane verdim geriye sadece aldıgımda 3 blue stone verdi heralde indirdi thiefler :D :D

Geri