• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine 1.Sezon Tanıtım

RobinCataldo

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Haz 2014
Puanı
11
Constantine Filmini Hepimiz İzlemişizdir. Oyuncuları Farklı Olacak Her Dizide Olduğu Gibi.
Keanu Reeves Olsa Daha İyi Bir Dizi Olabilirdi Fakat Dizilerde Oynamayı İstemediği İçin Teklifi Reddetmiş.
Tamamen Doğru Değil Ama 24 Ekim Cuma Günü Başlayacağı Planlanmaktaymış Kesin Bilgi Değildir.

1.Sezon Tanıtım Fragmanı

@BlackStyle Film Öner Dediğimizde Önerdiğin Tek Filmin Dizisi Çıkıyor:haha

Son düzenleme:
SuperNatural gibi bir dizi olucak belli ki, oyuncularını pek beğenmedim ama dizi bittikten sonra izleyebilirim :whst

Flash,gotham,constantine daha niceleri yeni yeni diziler var hepside birbirinden güzel olucak gibi bu senede dizi izliycez okuyamıycam bu gidişle :D

bu filmin hastasıyım dizisininde mükemmel olucağından şüpem yok :D izlicek bişey çıktı sonunda :D

Dominion 'a da bakmanızı tavsiye ederim oda gabriel mi neydi benzinliği savunuyolardı o filmin dizi versiyonu.

1.bölüm TR alt yazı sitelerde var şuanda kaç bölüm yayınlandı bilgisi olan varmı :D 1 bölüm mü ?

Son düzenleme:
konuyu gördüm hortlatmak istemem ama Reeves orijinal Hellblazer serisindeki Constantine'den bayağı uzak bir görüntü vermişti filmde. Filmi çok severim ama gerçek John Constantine Liverpool'da yaşayan, sarışın birisi. Karakter çizgi romana çok yakın.

Geri