• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Contorium

eyier1745

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Tem 2009
Puanı
1
Arkadaşlar Net'te Dolaşırken İlgimi Çekdi Paylaşayım Dedim....PC'de Neden Con. Adlı Klasör Açılmadığınıda Anlatıyor Paylaşıldıysa Özür Dilerim...:'(

YouTube - ‪contorium.mp4‬‏

----------

Lütfen Dikkatli Dinleyin Çok Çok Önemli Bilgiler Veriyor
[NOT]ŞAYET PAYLAŞILMIŞSA ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERİM HERKESDEN[/NOT]

Video' nun altında böyle bir yorum var;

Boğaziçi öğrencisi Can G. Kuseyri, biraz eğlenmek için Contorium diye bir mineral uydurdu. 23 trilyon dolar da değer biçti. Ve internette fırtınalar koptu.

Türk Nazi Partisi’nin propagandası oldu Ancak Contorium şakası bir süre sonra kontrolden çıktı. Video, Contorium’a inananların bir takım eklentileriyle Google’da 15 bin sonuca ulaştı.

Video' nun altında böyle bir yorum var;

Boğaziçi öğrencisi Can G. Kuseyri, biraz eğlenmek için Contorium diye bir mineral uydurdu. 23 trilyon dolar da değer biçti. Ve internette fırtınalar koptu.

Türk Nazi Partisi’nin propagandası oldu Ancak Contorium şakası bir süre sonra kontrolden çıktı. Video, Contorium’a inananların bir takım eklentileriyle Google’da 15 bin sonuca ulaştı.

BenimDe Pek Bilgim Yok Ama İlgimi Çekti Paylaşayım Dedim

Bunun yalan olduğunu kanıtlayan çok şey var...
Bunlardan birisi de Mendeleyev'e kadar 86 tane element bulunmuş ve daha 90'a ulaşılamamıştı :D
+ CON, PRN, AUX, CLOCK$, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, ve LPT9 gibi isimlerde açılamaz :D
++ con diye dosya açma yöntemleri var arkadaşım :D

Bana da ilk duyduğumda çok garip geldi ama sonra çok saçma olduğunun farkına vardım... Umarım siz de sonunda böyle saçma bi şey inanmamış olursunuz :D

ELEMENT İSİMLERİ ASLA 3 HARFLE OLMAZ 2 OLUR MİSAL
AU: Altın
bunu için con diyorlar imkansız bir palavra

dıtlarından element uyduruyorlar ateş su toprak contorium varmı böle bişi yok :D tahta var

ben konuyu yeni duydum saçma olamlı diye düşünüyorum ama bi taraktan ya gerçekse dedim ama bu conilerden herşey beklenir arkadaşlar zaman kötü kolla ....! kollamak lazım

Ancak Contorium şakası bir süre sonra kontrolden çıktı. Video, Contorium’a inananların bir takım eklentileriyle Google’da 15 bin sonuca ulaştı.

İlk izlediğimde etkilenmiştim ancak sonra saçma olduğunu düşündüm.. :)

Geri