• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Corona virüs [istanbul]

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Arkadaşlar İstanbulda görüldüğü söyleniyor ki söyleyen arkadaşı bizzat tanıyorum hastalanan çocuk öğrencisiymiş. Sizin bilginiz var mı doğruluk payı nedir ? Valla otobüsle işe gidip geliyorum inceden tırsmadım değil. Kocaelideyiz İstanbula gelen bizede gelir. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Dikkatli olmakta fayda var her an herşey olabilir. Kalabalıktan uzak durun, ellerinizi sık sık yıkayın, ve mümkünse maske ile dışarı çıkın.

Herkesin azında maske vardı bugün medya yasağı var diye bunları diyemiyolar ama halk anladı ayaklancak yakında..

Geri