• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Corvus # _PiPiCaN_ # Buildsiz # 117 Lv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeyinAVCISI

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2012
Puanı
4

• [*]Karakter Türü : EU
    [*]Karakter Adı : _PiPiCaN_
    [*]Server : Corvus
    [*]Stats : Uplu değil.
    [*]Build : Yok
    [*]LvL : 117 ( EXP 72)
    [*]SP Miktarı : 3527519
  • Gold Miktarı : 5M
  • Karakterden Kısa Bilgi : Üstünde ve bankasında 1 set avatar mevcuttur.Char buildsizdir.Bankada 5 adet stat ve skill sıfırlayıcılar vardır.Job lvlı 103 dür.Carın bankasında 25 adet %20 exp scroll vardır.
  • E-mail Koruması : Hotmail (Yeni sistem ile maili değiştirebiliyorsunuz)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma - Araclıkta olur
  • İstenilen Karşılık : 40 TL .Sadece Reticulum serverinde olan bir carla takas olur.
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Oğuz Can
  • Yaşadığı Şehir : İzmir
  • MSN : Gerektiğinde verilecektir.

j310w.jpg
j3111.jpg
j3112.jpg
j3113.jpg
j3114.jpg

Son düzenleme:
Corvusta 107 Skilleri FF +500k SP Seti FB 12D RARE LEGEND KARIŞIK SET WEAPON +7 12D RARE SHİELD 13D LEGEND +5 Gibi char verebilirim.Nicki:_sakaryali_5 cevabını bu konuya yazabilirsin :) Bu arada nuker char ::) Full Dress

Corvusta 107 Skilleri FF +500k SP Seti FB 12D RARE LEGEND KARIŞIK SET WEAPON +7 12D RARE SHİELD 13D LEGEND +5 Gibi char verebilirim.Nicki:_sakaryali_5 cevabını bu konuya yazabilirsin :) Bu arada nuker char ::) Full Dress

112+ CH Char ile takas düşünüyorum.Teklifin için teşekkür ederim :)

hayırlı satışlar güzel çarın var umarım beklediğin sonucu elde edersin bu satıştan :)

kardeşim öm attım bekliyorum hadi bi cevap yaz .

lyra 110 chn verebilirim avatarları spsi skilleri hepsi yerinde düzgün :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri