• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Coverlarımız !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KeremYz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KeremYz

İngilizce Çevirmeni
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2010
Puanı
43
Arkadaşlar ben 1 yıldır bateri çalıyorum. İki şarkı kaydettik şu zamana kadar bir tanesi Duman - Her Şeyi Yak ötekisi Duman - Gönül

Eskiler Burada x2
Duman - Gönül

Duman - Her Şeyi Yak

Duman - Helal Olsun
saygılar :)

-----------
2016 güncellemesi
-----------

Metallica - Wherever I May Roam

geçen 2015 yılında aynı tayfa yine bir cover yapmaya çalıştık. Ama oldu ama olmadı derken elimize böyle bir video geçti. Kulağınızın pasını artırmak ümidiyle :D

Son düzenleme:
Ilk videodaki gitarist arkadaş biraz robot gibi çalmış ya :D Bazı kısımlarda geri kalıp panik yapmış çalıp yetişeyim diye :D Halbuki çalamadığı kısımları geçse belki biraz da notaya uyan bir doğaçlama yapsa çok güzel olabilir.Sorunlar çalmadan ötürü değil arkadaş biraz heyecanlı gibi :D

Ben teknik kısmından anlamıyorum ama uzun süredir metal-rock dinlemiş biri olarak hem gitaristten hemde bateristten sololar bekledim ama göremedim,şöyle coşturduğunuz videolar varsa yeteneğinizi daha iyi gösterebilirsiniz :) Elinize sağlık.

Dediğiniz gibi acemi olmanın verdiği heyecan da var tecrübe eksikliği de var :D bir sonraki kayıtta solo tarzı bir şey yapmayı planlıyorum ben de zaten

---------------------------------------

Son düzenleme:
Helal olsuna niye o kadar bass verdirdin ki gitaristlere biraz treble çalmanız lazım bas gitar gibi olmuş biraz daha akıcı olun birde arada duruyorsunuz sen solo atıyorsun vokal çok güçsüz sokaktaki arkadaşını almışsın gibi sesini kontrol edemiyor -solo gitaristinde soloyu tam oturtamamış keşke biraz daha çalışsaymış ama yeni gibisiniz o yüzden halledilir devam çalışmaya

Dediklerini ciddiye alacağız kardeşim çünkü biz daha yeniyiz hem de aceminin acemisinin de acemisiyiz. Buraya koymamdaki amaç kesinlikle beğendirme değil farklı yorumlar alıp ona göre duzelmek. Yorumların için gerçekten çok teşekkür ederim :) bu arada vokal arkadaş ilk kez şarkı söyledi hayatında :)

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri