• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

çözemediğim sorun

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
bilgisayarı açtığımda ilk açılışta kocaman bir casper yazısı geliyor. orada kalıyor, ardından reset çekiyorum windows yazısına kadar geliyor orada kalıyor tekrar reset çekiyorum masa üstüne kadar geliyor ama masa üstüne gelince ekran gidiyor. ben bunun neden kaynaklı olduğunu anlamadım sorunun çözümünü bileniniz var mı ?

Güvenli modda felan çalıştırmayı dene. Olmadı windows çökmüş ise benim tavsiyem, format.

yandık desene :/ sağol bilgi için. biraz daha başlık açık kalsın lütfen belki çözüm yolu bilen biri çıkar ortaya.
Formattan niye bukadar çekınıyorsunkı içinde bılgılerın varsa harddisk cıkar başka pcye aktar sonra format cdsi veya internetten ındır kur bukadar basit :S

O nasıl oluyor ? Windows harddiskte olduğu için harddiski başka pcye takınca da aynı sorun olmaz mı ?

PSU nuz da sata güç çıkışı mevcut ise diğer hdd ye bakarak takalır veya bir bilgisayarcıya goturup harddiskteki bilgileri çektirebilirsiniz.

----------

format olayını çözemiyorum ne yazık ki en son yaptığımda laptopumda 3 ayrı hafıza bölümü oluştu geri döndüremedim.

internette format atmayla ilgili bir çok bilgi mevcut bende ılk formatımı attıgımda bukadar basit olduguna ınanmamıştım

3 ayrı hafıza dedıgınde

2Q55rj.png

bu ekrana geldıgınde herşeyi silerek

LoEEyj.png

ve D: istiyorsan new kısmından D:'nin kaç gb olmasını yazarsın yazdıktan sonra C:'yi seçerek ileri dersin bukadar

Geri