• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Çözüldü] Call Of Duty 1 - Windows 7 Sorunu

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Arkadaşlar bilgisayara Call Of Duty 1 oyununu indirdim fakat açılmıyor. Nedeni sizce ne olabilir?

Problemin resmi :
http://hizliresim.com/wznqWD

------

Çözümü:

Çözümünü buldum. "atioglxx.dll" dosyasını indirip COD1 klasörürünün içine attım ve çalıştı. Biraz daha araştırmak lazımmış. :D Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.
Bu arada ekran kartım Samsung EAH2600 Pro (Ati)

Son düzenleme:
Uyumluluktan XP mod dene.

Denedim açılmıyor dostum. Problem resmini de atayım.
wznqWD

http://hizliresim.com/wznqWD

umarım butun serıyı oynarsın modern war fare 2 turkce dublaj bıle var artık

Ne olduğunu bilmiyorum. O ne?

[FONT=WOL_Bold]Başlat[/FONT] düğmesi
4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_47.png
, [FONT=WOL_Bold]Denetim Masası[/FONT], [FONT=WOL_Bold]Sistem ve Bakım[/FONT] ve ardından [FONT=WOL_Bold]Sistem[/FONT]'i tıklatarak Sistem'i açın.
[FONT=WOL_Bold]Gelişmiş Sistem Ayarları[/FONT]'nı tıklatın.
[FONT=WOL_Bold]Performans[/FONT] altında, [FONT=WOL_Bold]Ayarlar[/FONT]'ı tıklatın.[FONT=WOL_Bold]Veri Yürütme Engellemesi[/FONT][FONT=WOL_Reg] sekmesini ve ardından [/FONT][FONT=WOL_Bold]Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi etkinleştir[/FONT][FONT=WOL_Reg] seçeneğini tıklatın.

Burda aşağıda gözat açılması gerek ordan da oyun klasörüne gidip exe sini seçeceksin.[/FONT]

[FONT=WOL_Bold]

[/FONT]

[FONT=WOL_Bold]Başlat
düğmesi
4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_47.png
, [FONT=WOL_Bold]Denetim Masası[/FONT], [FONT=WOL_Bold]Sistem ve Bakım[/FONT] ve ardından [FONT=WOL_Bold]Sistem[/FONT]'i tıklatarak Sistem'i açın.
[FONT=WOL_Bold]Gelişmiş Sistem Ayarları[/FONT]'nı tıklatın.
[FONT=WOL_Bold]Performans[/FONT] altında, [FONT=WOL_Bold]Ayarlar[/FONT]'ı tıklatın.[FONT=WOL_Bold]Veri Yürütme Engellemesi[/FONT][FONT=WOL_Reg] sekmesini ve ardından [/FONT][FONT=WOL_Bold]Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi etkinleştir[/FONT][FONT=WOL_Reg] seçeneğini tıklatın.

Burda aşağıda gözat açılması gerek ordan da oyun klasörüne gidip exe sini seçeceksin.[/FONT]

[FONT=WOL_Bold][/FONT]

Olmadı müdür. Başka yöntem var mı?
[/FONT]

Microsoft Visual C++ Redistributable yüklümü ?

Yüklü. Başka ne olabilir sizce müdürler? :D İngilizce kaynaklı bile aradım bulamadım.

----------

Çözümünü buldum. "atioglxx.dll" dosyasını indirip COD1 klasörürünün içine attım ve çalıştı. Biraz daha araştırmak lazımmış. :D Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.

teşekkürler çok yardımcı oldu sonunda açabiliyorum

Geri