• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Cözüldü] Tüm actığım hesaplar sürekli ban yiyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ercan21
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercan21

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2016
Puanı
0
Merhabalar sayın maxigame ailesi nexon forumundan gelıyorum bugun "Combat arms eu" giriş yaparken hesabımın men edıldıgıne dair bi hata mesajıyla karsılastım baska hesap acsam bıle hesaplar 1-5 dk süre ile kapatılıyor sorunuma yardımcı olurmusunuz Anlayısınız icin teşekür ederim

Hoşgeldin [MENTION=286079]ercan21[/MENTION] bana team wiewer bilgilerini aktarırsan yardımcı olacağım. Hardware ban yemişsin nedenleri hile, illegal ve 3parti yazılım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri