• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cpu %80

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Arkadaşlar Pc Boşta Firefox dışında Livezilla ve FTP programım çalışıyor + Windows 7 Böyle Sorun yoktu

Windows 8 Geçtim CPU %80 lerde hiçbir işlem yapmıyorum pc de bu kadar yüksek arada Firefox donma yapıyor donmalar oluyor

PC : Lenovo G570
RAM : DDR3 4 GB // Normalde 6 GB di ben 2 GB söktüm //
İşlemci : İntel Core İ5
Ekran Kartı : 1 GB

Windows 8.1 Pro
Virüs Programı Norton Lisanslı // Sildim Esed Kurdum Gine Aynı CPU %100 %80 Arası

işin içinden Çıkamadım Beyler :(

Resimler Görev Yöneticisi
BROG8D.png

ZA5nYk.png

Son düzenleme:
İstersen görev yöneticisinin resmini at bütün işlemler gözükür biçimde ufak gereksiz bi program bile CPU %100 kullanabilir.

Benimde şuan sadece bu konu açık başka hiçbir şey açık değil cpu %40-50 arası gidip geliyor :D windows 8.1 işletim sistemi benimde keşke geçmeseydim dedim belki tek bende sorun vardır dedim öyle kullanıyorum artık

Benimde şuan sadece bu konu açık başka hiçbir şey açık değil cpu %40-50 arası gidip geliyor :D windows 8.1 işletim sistemi benimde keşke geçmeseydim dedim belki tek bende sorun vardır dedim öyle kullanıyorum artık

Aynen ya Şuan Kaldırdım Virüs Programı yok CPU %14 9-8 Arası

görev yöneticisinde işlemler kısmında cpu'ya tıklarsan hangi programın ne kadar işlemci kullandığını sıralayabiliyorsun.

r4gwx8w6.jpg

Bende anti-virüs programı yok. Windows Defender'a emanet yaşıyorum :D

Beyler Şuan Virüs Programı yok Windows Defendir Açtım ALLAHA Emanet PC :D Ekran KArtı ATİ Bu Arada Nalet Olsun Aldığım Güne :D

Geri