• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Create error "Failed to creat a character. please try to connect again.(S1030)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
-Database -> SRO_VT_SHARD -> Tables -> System Tables -> dbo._AccountJID -> Columns -> AccountID sağ tık (modify)

Sorunu merak edenler için sorundan bir resim..

6942.jpg

1- AccountJID'e sağ tıkla Remove Primary Key diyoruz

2- "int" i seç ve kaydet
3- Şimdi tekrar değiştireceğiz design yapıp nvarchar(50) yapıp kaydediyoruz..

adım1.png

adım2.png

Sonra data typeyi yapacaksınız..

Kanka şeyide paylaş version hatası vardıya güzel işe yarar :D

Resimler Gitmiş Yazılara Göre Yaptım olmadı Videolu Anlatım Yaparmısın
? Ltfen

Keşke biraz daha açıklayıcı anlatsaydın bro. Hatta videolu anlatım yaparsanda çok iyi olur :)

Bir çok sebebleri var bu olayın .. sadece primary keyden kaynaklanmıyor AddNewChar'daki bir hatadan ODBC prosüdürü okumamasından bir çok sebebi var bu sadece bir tanesi ..

Bir Tanede Ben Söyliyim Başlangıç Ayarlarınızla Oynarken Bozarsanız.[h=2]Failed to creat a character. please try to connect again.(S1030) Hatasını Alırsınız.[/h]Çözümü Bozmadan Önce Kopyalayın Hepsini Not defterine Kaydedin Sonra Bozulduysa Tekrar Yapıştırır okutursunuz db yi Sorun Çözülür.

ellerine sağlık emeğine saygı fakat bu olayın birçok sebebi var bunu asla unutmayın başlangıç itemlerinden kaynaklanıyor olabılır charların doğduğu bölgenin kapalı olmasından kaynaklanıyo olabılır alınan üyelikte hata çıkmış olabilir böyle birçok sebebi vardır...

Geri