• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Legend EU || EU ONLY || 100 CAP || 10x PVE/JOB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarkolata

MaxiGuard Coder
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2009
Puanı
557
- server player azlığından dolayı açılmadan kapanmıştır -

Son düzenleme:
Sadece chinese olan serverde hiçbir değişiklik yapılmadan sadece eu server açılıyor chinesede çogu özellik kötüydü değişiklik yapılmayacaksa burdada kötü olur. Sistemi beğenmemiştim only chde

Ch olaydı iyidi jangan fwde bladem ile kovalardım adamları :(

server kapalı gösteriyor.register sayfasıda kapalı

Bu sistemi çok beğeniyordum zaten inşallah bir sorun olmazda tutar server :)

:D konuyu iyice araştırıp cevap vermelisin.

Tam olarak ne olduğunu anlamadan sürekli cevap veriyorsun. Bahsettiğin Tester Lazım konusundaki oyun Black Pearl. O konuda bulunan linkteki client bu oyunun farklı bir server ına ait (Sanıyorum bu yüzden karıştırıyorsun). Yani Black Pearl bu oyunun dosyaları üzerinden test edilip düzenleme yapılacak. Bu konudaki oyun farklı bir server.

Tam olarak ne olduğunu anlamadan sürekli cevap veriyorsun. Bahsettiğin Tester Lazım konusundaki oyun Black Pearl. O konuda bulunan linkteki client bu oyunun farklı bir server ına ait (Sanıyorum bu yüzden karıştırıyorsun). Yani Black Pearl bu oyunun dosyaları üzerinden test edilip düzenleme yapılacak. Bu konudaki oyun farklı bir server.

sanırım Black pearl takımı ile creedy online takımının birleştiğini bilmiyorsun ve hala üste çıkmaya çalışıyorsun

Bu oyun ile black pearl tamamen farklıdır. Bu creddy'nin kendi açtığı serverdır.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Adam nickinin hakkını vermiş üstelemeyin :D [MENTION=4749]karabela[/MENTION]

Server CH server ile aynı değildir, incelerseniz baya bir farklılık olduğunu göreceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri