• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Online Media dosylarını acma

serseri_1453

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2010
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar elitepvpers de gördüğüm creddy online sronun dosyalarını acma programını paylaşmak istiyorum Swsıne yenı pet avatar vs eklemek ısteyen arkadaşlar için birebir kaçırmayın derim çalışıyordur denedim.media vs diğer dosyalar çalışıyor.

Öncelik ile bu dosyaları isimlerini değiştiriyoruz.

• Data.dll > Data.pk2
  • Map.dll > Map.pk2
  • Media.dll > Media.pk2 (latest version is 1.801)
  • Music.dll > Music.pk2
  • Particles.dll > Particles.pk2
İkinci olarak bu linkdeki dosyayı indiriyoruz.

Creddy PK2.rar

Sonrada sronun oldugu klasöre atıp Media.bat dosyasını çalıştıyorsunuz media dosyasını defrag halıne getiriyor. sonra dosyanın ismi
bu olmakdatır. defrag_Media.pk2 bu dosyaı içindeki extrator ile acabilirsiniz.

Resimlerde çalıştığının kanıtıdır.

3974k.png

3978d.png

Arkadaşlar diğer bir bilgi daha vermek isterim bu pk2 tools programını ve programlama bilgisi ile isteğiniz sronun media vsini açabilirsiniz. kullanmayı çözen arkadaşlar banda öğretirse memnun olurum. bu da linki PK2Tools_0_1.rar

Konu alıntıdır.

Lütfen alıntı yaparken isimimi verirseniz sevinirim. Bazı arkadaşlar sanki kendı yapmıs gibi konunun üzerine konuyor ve alıntıdır diye belirtmiyor.Birde bunu yapan arkadaş paylaştğı forumda modaratördür.Lütfen bizde bu sekil hatalardan kaçınalım.

Bir Teşekkürü çok görmez iseniz sevirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Senmisin paylaşan 58 kişi okumuş birşeyler almış ama bir teşekkür bir yorum yapan yok :)))

Teşekkür Ederim Teşekkür Butonu Mesaj Sayımdan Dolayı Aktif Değil Yoksa Basmıştım :)

Senmisin paylaşan 58 kişi okumuş birşeyler almış ama bir teşekkür bir yorum yapan yok :)))

her okuyan yararlanıyormu şahsen ben yararlanmadım yararlandıgım vakit zaten teşekkürümü veririm

lütfen biraz düşünce

her okuyan yararlanıyormu şahsen ben yararlanmadım yararlandıgım vakit zaten teşekkürümü veririm

lütfen biraz düşünce

diyosunki herşey karşılıklı ?
biraz insancıl davranın tek farkın beynın olması adam uğraşmış işine yarayıp yaramaması sorun değil sende konu açıyorsun altına yazıosun beğenın die ben geldim teşekkür ettim kullandımmı hayır emeğine teşekkür ettim lütfen biraz düşünce!

> Teşekkür Et < Butonu Süs Amaçlı Değil
icon10.gif
drunk.gif

Konu Buradan Kopyalanmıştır: xxxden

diyosunki herşey karşılıklı ?
biraz insancıl davranın tek farkın beynın olması adam uğraşmış işine yarayıp yaramaması sorun değil sende konu açıyorsun altına yazıosun beğenın die ben geldim teşekkür ettim kullandımmı hayır emeğine teşekkür ettim lütfen biraz düşünce!

> Teşekkür Et < Butonu Süs Amaçlı Değil
:):drunks

Konu Buradan Kopyalanmıştır: xxxden

Her hazırlanan konu emekdir ama her emekdende yararlanılacak diye birşey yok

ben o yazıyı yazıyorum yararlanıpta teşekkür butonuna basmayanlar için

aslında biraz durup yazılanları düşünülerek okuduğunda ne demek istediklerimi anlarsın umarım

Her okuyan yararlanıyor gibi bir telafuz göremedim yorumumda :P
Lütfen biraz gözlük + okumak :P

öncelikle sunu belirtmek isterimki
Senmisin paylaşan 58 kişi okumuş birşeyler almış ama bir teşekkür bir yorum yapan yok

Yazındanda anlaşılacağı şekilde 58 kişi okumuş birşeyler almış demek ( Yararlanmış demek ) yararlanmış ama teşekkür vermemiş gibi devam ediyor cümle ...

gözlerim gayet sağlam

Purity sro acan varmı peki adamlar .pur dosyası yapmıs :D

beyler credyy 2 client nasıl açabilirim ? mbot beleş ama filesler dll yararlanamıyoruz :S

Error:Dosyayı Acmak icin Bir Tuşa Basın Diyo Basıyorum ve Bişey olmuyo :(

----------

kingkong'un bsr sinin adını bilen varmı?

Yardımcı Olabilrmsn Acaba :S Error​: Dosyayı Acmak icin Bir Tuşa Basın Diyo Basıyorum ve Bişey olmuyo :(

Geri