• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Online PVP 3 - YENİ BİR BAŞLANGIÇ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
66Zkav.png

maxayrac3.jpg

Yeni bir şans geliyor, Creddy PVP 3! Creddy PVP 3, Creddy PVP 2 ile aynı özelliklere sahip olacak.

Açılış Tarihi : 18 Eylül 2014, 21:00

Sunucuya diğer Creddy PVP clienti ile girilebilecek. Açılış tarihi geldiğinde diğer clientte Creddy PVP 3 için bir seçenek belirecek.

Neden aynı özelliklerde bir server açıyoruz?

Değişik özelliklerde sunucular yaptık. 80 cap, 100 cap gibi. Hepsine çok emek verdik ama hiçbiri hakkını vermedi. Bundan tek anladığımız, yaklaşık 2.5 yıl önce kusursuza yakın bir ayarlama sunmuşuz çünkü hala bu ayarlarda oynayanlar var. Bu yüzden bir üçüncüsünü açıyoruz. Creddy Pvp 1 ve 2 de güçlenenlerin alıp başını gittiğini düşünenler için bir şans. Creddy Pvp3 yeni bir şans!

Neden Creddy Online seçmelisiniz?

Açılış Tarihi: 17.02.2012
Bugünün Tarihi: 17.09.2014
Geçen Süre:2 yıldan daha uzun
Hacklenme Geçmişi: 0
maxayrac3.jpg

Server Genel Özellikleri :

- Server Türü: PVP - 10.000 Free Silk

- Cap: 110

- Irklar: CH & EU

- Files : BlackRogue (Guild iconları ve launcher update düzeltilmiş)

- IP Limit: Yok (PVP server olduğu için çok char açıp botla kasacak birşey yok)

- Bot Durumu: Mbot çalışmıyor BR dosyaları olduğu için, Sbot çalışıyor.

- Oynanabilirlik: Uluslararası

- Donation: Uluslararası

- Website: pvp3.creddyonline.net

- Kayıt Linki : pvp3.creddyonline.net/register.php

- İndirme Linki : pvp3.creddyonline.net/downloads.php

- Twitter: http://twitter.com/CreddyOnline

- Facebook: http://facebook.com/CreddyOnlineOfficial

- CP Satın Alma : www.maxigamerz.com/k/73-creddy-online-cp.html
maxayrac3.jpg

Detaylar :

pvp3_1.jpg

pvp_fgw.jpg

creddy_rank.png

ilk tavsiyem konuyu kilitle bölümü kilitle millet bıraktık bırakmadık diyo diğerleri ya hiç başlamıyo yada bırakıyor hatta bu mesajıda sil 4 s kanunu devreye sok. :D

Tatsızlık çıkaracak olanlar kendilerini banlanmış bilsinler, hiç tereddüt etmem inanın. Oynamayacakların zaten bu bölümde işi yok ve gereksiz boş yorumlar yapmalarını istemiyorum.

hayırlı olsun başlamak için server arıyordum zaten gelirim inşallah fakat bir sorum var creddy 1 ve 2 'nin özelliklerini ve doluluklarını nasıl öğrenebilirim ?

Boş boş dolanırken aklıma silkroad geldi maxigame girdim ve bu server şuan indiriyorum yarın başlıyacağım Nick=Tengri oyun içinde paslaşalım arkadaşlar

Dikkat ettiğim nokta server açılış saati ve ip limit ile ilgili bilgi verilmemiş. Onlarla ilgili de bikgi verilirse sorulardan kurtulunabilir, hayırlı olsun.

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

IP limiti yoktur. Gerek de yok, bu serverda bot olmadığı için multi client ile yapabileceğiniz fazla bir şey yok zaten. 1-2 tane stall karakteri sokarsanız sokarsınız en fazla. 110 LVL olmak bir kaç saati bulmaz.

IP limiti yoktur. Gerek de yok, bu serverda bot olmadığı için multi client ile yapabileceğiniz fazla bir şey yok zaten. 1-2 tane stall karakteri sokarsanız sokarsınız en fazla. 110 LVL olmak bir kaç saati bulmaz.

Bu çok ters olmuş, en azından benim açımdan. 110Cap bir swde party yapamamak özellikle bot olmaması kötü. BR Files olduğunu şimdi farkettim. Buna bir çözüm bulmanızı öneririm aslında.

Sbot'u özel olarak engellemediyseniz sbot çalışır.Pvp2'de 2 hafta oynamıştık.8/8 pt ile 6-7 saatte power item alabiliyorduk :)

Sbot çalışıyor bilerek engellemedik ama kullanım gereği olmadığı için.
[MENTION=75350]BlackStyle[/MENTION]
Bu nasıl bir düz mantık, anlatamıyorum galiba?
Sunucuda bota bırakılacak HİÇBİR şey yok. 750x party rate var. Yani neredeyse oyuna 110 başlıyorsun. PVE serverı gibi uzun uzadı karakter kasılacak bir server değil yani. Unique'e dayalı daha çok; keserek puan toplayıp özel rütbeler vsr alıyorsunuz.
Her ne kadar üstüne bir sürü patch yapmış olsak da serverın ana özelliklerini [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] görseli koyunca anlayabilirsiniz.

@BlackStyle
Sunucuda bota bırakılacak HİÇBİR şey yok. 750x party rate var. Yani neredeyse oyuna 110 başlıyorsun. PVE serverı gibi uzun uzadı karakter kasılacak bir server değil yani. Unique'e dayalı daha çok; keserek puan toplayıp özel rütbeler vsr alıyorsunuz.
Her ne kadar üstüne bir sürü patch yapmış olsak da serverın ana özelliklerini @Deepblue görseli koyunca anlayabilirsiniz.

Peki fgw'den 500er kart toplayıp power alma vardı eskiden şimdide varmı?

@BlackStyle
Her ne kadar üstüne bir sürü patch yapmış olsak da serverın ana özelliklerini @Deepblue görseli koyunca anlayabilirsiniz.

Düz mantık olarak söylediğimi nereden çıkardın acaba?
Ben sadece işe gittiğim için botla yapabilmekteyim bazı şeyleri demekki botun üzerinde bilerek duruyorum. Tamamen aktif oyun sistemi getirmişsiniz kısacası. Buda bana uymuyor malesef.

Geri