• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cristiano Ronaldo

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
420264_482267678488004_1757918910_n.jpg

Adamın dibi Forza CR7

Messi'yi seven, nedense Ronaldo'dan nefret ediyor. İkisini birden zevkle izlemek varken, Rekabet duygusu ağır basıyor. Bırakın ikisi de Dünyanın en iyi oyuncuları, ikisini de zevkle izleyelim.

Şu face gönderileri,başlıkları,paylaşımları yüzünden Ronaldoyu övmeye utanıyorum :D

Neyse tek gerçek Sheva

ronaldocular messiyi sevmez(beğenmez) messicilerde ronaldocuyu aynı şekilde bencede CR7

CR7 Real Mardid'i tutan oyuncu diye düşünüyorum.Messi ise Xavi ve İnıesta'nın boş kaleye atması için pas verdiği bir oyuncu.

CR7 Real Mardid'i tutan oyuncu diye düşünüyorum.Messi ise Xavi ve İnıesta'nın boş kaleye atması için pas verdiği bir oyuncu.

Abartmayın Messi hiç mi tek başına bir şeyler yapmıyor? Futbol takım oyunu Barcelona takım oyununu Messi de kendisini gösteriyor maçlarda

işte bahsettiğim senin benzerlerin kardeşim. Ronaldo da iyi Messi de. Barcelonada herkes iyi oldugu için Messinin başarısı ötekilere vuruluyor ama unutma ki El Classicolarda Ronaldo Valdes'e, Messi ise Casillas'a karşı oynuyor :)

forever sabri adam makara söylenenlere aldırış etmiyo antreman videolarını izliyorum orda bile makara kısacası adamın dibi :D

Messi barcelona'da çok iyi olabilir ama Arjantin milli takımında görüyoruz xavi ve iniestasız nerdeyse hiç bir şey yapamıyor eğer yapsaydı arjantinede kupalar kazandırırdı Örnek : Maradona daha bu adamın seviyesine gelemedi bence.

Ronaldocularda Messicilerde birbirlerini küçümseyerek kendilerini küçük duruma düşürüyolar.Messiyi hiçmi izlemediniz Allah aşkına 5 kişi etrafını çeviriyor.Ronaldoda aynı şekilde dinamo gibi.Manudayken dahada etkiliydi bence.Ayrıca Messinin arkasında Xavi İniesta var diyolar.Arkadaş adamlar tenis oynamıyor futbol takım oyunu.Tüm koşullar altında hangisi daha fazla başarı gösteriyorsa o daha iyi oyuncudur.Ronaldoyu daha çok seviyorum Manudan kalma bir sevda

Şu messinin arkasında xavi iniesta var yoksa iyi değil diyenlere gıcık oluyorum abi adam mükemmel neyi inkar edionuz,ronaldonun arkasında ayhanla selçuk mu oynuo sanki? Daha geçen granada maçında xavi iniesta yoktu 2 gol attı adam siz neyin derdindesiniz? Messiciyim ama ronaldo'da çok iyi topçu..

ne alaka şimdi messi seven cr7 sevmez onu seven bunu sevmez ben şahsen ikisinide seviyorum çünkü ikiside çok estetik oynuyorlar ve dünyanın en iyi 2 oyuncusu .ayrıca ikiside galatasarayı ünal aysal ile birlikte satın alacak kadar parası var

forever anti gs

ne alaka şimdi messi seven cr7 sevmez onu seven bunu sevmez ben şahsen ikisinide seviyorum çünkü ikiside çok estetik oynuyorlar ve dünyanın en iyi 2 oyuncusu .ayrıca ikiside galatasarayı ünal aysal ile birlikte satın alacak kadar parası var

forever anti gs

Senin gibi fana ihtiyaçları yok.

AntiHayvan

beyler birini tutucağınıza messiyide ronaldoyuda sevin futbolun zevkini çıkarıyon ne tartışıyonuz :)

Messinin arkasında xavi iniesta varsa ronaldonun arkasında ne var acaba:D

Geri