• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CrossFire Honor Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Very Good: Very good ne midir?Bıçağı az kullanarak bombanın çok öldürdüğü skorlarda gözükür.Hiç görmedim.Eğer clandan birisinin Asker Profiline bakarsanız Very good gözükür çünkü bugdadır.Very Good yapmak için Kill/Death en az 8 olmalıdır.Yani Kill' i death a bölünce 8 veya daha büyük bir sayı çıkması gerekir.Tabikide Win/Lose 'nin düzgün olması gerekir.

Good: Good ne midir.Yine aynı bıçağı az kullanarak bombayla çok adam öldürdüyseniz good olur.Çok göremessiniz.Good yapmak için Kill/Death en az 4 olmalıdır.Yani Kill' i death a bölünce 4 veya daha büyük bir sayı çıkması gerekir.Win/Lose de berbat olmaması gerekir.Kötü olmaması için oyunlardan çıkmamak gerekir.Mutant Mode'den çıkarsanız veya kicklenirseniz bir şey olmaz.

Average: Orta seviyede olan ne kötü ne iyi.Burda her şeyin güzel olması gerekir.Bıçakla çok adam öldürürseniz kötüleşiyor bunun sebebi Farm'la honor düzeltmemek için.

Bad: Bad'de ise Win/Lose veya Kill/Death'ın kötü olduğu durumdadır.

Very Bad: Very bad'de adından da anlaşılcağı gibi çok kötü olursa.

Galiba honor daha çok Exp almanızı sağlıyor.Benim Good'ken Alaska'da 50-17 falan yaparken Experince Plus'suz 800 geliyordu.Şimdi very bad 48-20 falan yapıyorum.650 Falan geliyor.Tam emin değilim galiba Level atladığım için olabilir.

Honora Nasıl Bakılıyor?: Eğer bir odada kendinize sağ clicke basıp Open Soldier Profile basarsanız orda gözükür.

Geri