• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Crowded Problemi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Yaklaşık 2 gündür Isro'da bütün serverlar crowded olmamasına rağmen crowded gösteriyor. Ve günün 24 saati bu şekilde oyuna giriş yapamıyoruz. Ben oyundayken oyunda az online vardı oyundan dc yiyen geri giremiyor. Problemi bilen var mı ?

Rev6'da okuduğum kadarıyla herkeste aynı durum mevcut ve genel olarak tahmin server kapasitelerinin düşürüldüğü yönünde.

kapasite 1500 - 2000 arasına düşürüldüğü söyleniyor.
bu nedenle kapasite düşümüne bağlı bağlantı oyuna bağlanmama problemleri de gözlenmektedir.
geçen hafta ki bakım (C7) sorunu kapasite düşümü sonrasında oluşmaya başladı.
daha öncesinde de karakter seçim ekranında (C38) hatası verip oyundan atma sorunu vardı.
stabil hale getiremedikleri gibi stabilize çalışması yapmaya devam etmeye çalıştıklarını ima etmeye devam eder açıklamaları bu sorunun nasıl çözecekleri konusunda en ufak bir fikirlerinin olmadığının kanıtı gibi.
Mirror ve Baghdad bölgesindeki oyun içi aşırı gecikme problemlerini çözmeye yönelik çalışmaları olabilir.
Artık sunucu kapasitesini düşürmekle ne bağlantısı varsa.
gateway serverdan sonra istemcili veya istemcisiz bağlanan oyuncu ajan sunucusunda takıldığı için kapasiteden 3500 görünüyor olabilir.
Askıda kalan hesap sunucudan atılmadığı gibi sürekli bağlı kaldığı için 3500 Crowded durumu gözlenmektedir.
Event için hesap açıyorlar o yüzden böyle diyenler var ama uzun uğraş sonucunda bakıyorsunuz şehirlere kasma alanlarına kimse oyunda değil toplasanız 1500 - 2000 kişi etmez.
ne yazık kı bir sonraki bakıma kadar beklemek gerekicek.

Son düzenleme:
Dünden beri sürekli Rev6 yı takip ediyorum fakat sunucu seviyelerinin düşük olduğunu görmedim hep kalabalık, Silkroad sona mı gidiyor?

Dün gece de iki buçuk saate yakın girmeye çalıştım, tık yok.

Sizlere bir tavsiye vereyim. SBOT ile giriş yapıyor düzgün bir şekilde otomatik logini ayarlamanız lazım.

Her bakımdan sonra biseler oluyor her hafta yeni bir sorun..

Aynı sorundan şikayetçiyim arkadaşlar. Ancak ben serverin dolu olduğuna inanıyorum çünkü jangandan tutun semerkanta hotana dowhana heryerde bir sürü çar var ve stall kurulu çoğu. Event olmasınında etkisi büyük bence.
Benim gibi sbot u olanlar için pek sorun gözükmüyor sadece biraz geç giriyor o kadar.

Diğer bir sorun sbotta >>> tüm çarları direk Clientless e atıyor ve çarlara müdahale edemiyorum şuan Disable Clientless seçme bölümü pasif.

Geri