• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Crysis Remastered - Official Teaser

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vay be... Keyif alarak oynardım. Birinci seriyi bitirdiğim gibi o heyecanla ikinci seriye geçmiştim ve onu da bitirmiştim. Bunların peşine üçüncü seriyi bilgisayara yüklemeye çalıştığımda kaldırmamıştı. :pff: Bende mecbur üçüncü seriyi YouTube videolarını izleyerek tamamlamıştım. :D Bu da böyle bir anımdır, efsane oyunlar arasındadır benim için.

İlk oyununu burada kimse unutamaz herhalde. Herkes kaldırır mı, sistem yeterli midir diye diye forumda çoğu kişinin sorguladığı zamanları hiç unutmam:haha

ve akıllara efsane o replik gelir:
:roll:

yxP5Vn.jpg

Geri