• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CS En Yaygın Sorunlar & Çözümler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
2q0tzbq.png

Counter Strike hakkındaki sorunlar

1) "Fatal Error - Couldn't open xxx.wad" diye bir pencere geliyor.

Çözüm: xxx isimli wad dosyası oyun dizini/cstrike içinde bulunmamaktadır. O dosyayı bulup (yoksa googleden indirebilirsiniz) cstrike dizinine atmanız gerekiyor.

2) "Reliable channel overflowed" hatası alıyorum.Çözüm: Bu hatanın çok fazla sayıda sebebi vardır. Fakat çözmek için değişik yollar denenebilir. Bu hata, her servere girilirken alınıyorsa; Csyi kapatıp açmak / Csyi başka yerden indirip yeniden kurmak ayrıca üzerine v28 patch kurmak çözüm olabilir. Tek serverde oluyorsa bu büyük ihtimalle server hatasıdır. Eğer kendi kurduğunuz serverde bu oluyorsa Amxxmod ile ilgili bir hata yapmış olabilirsiniz.

3) Ekran ile ilgili sorunlarım var. (Bozuk görüntü, OPENGL hatası...)Çözüm: Herhangi bir ekran hatası, %90 ihtimal ekran kartından kaynaklanır. Sisteminize göre son sürümü indirip kurun. Bunu da yaptıysanız uyumluluk modu yapmayı veya yönetici olarak çalıştırmayı da deneyebilirsiniz. Sorununuz sadece sXe ile açtığınızda gerçekleşiyorsa log dosyasını inceleyen bir yere attığınızda çözümünü öğrenebilirsiniz.

Benim bi sorunum var da inş çözersiniz

Counter Strike online oynadıgımda oyundayken masa üstüne geldigimde ve tekrar oyuna girerken oyuncum sürekli kendi etrafında dönmeye başlıyor.
oyunu sildim tekrar yükledim aynı sorun tekrar oluyor

Geri