• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CS:GO Crosshair Yenilikleri

RanstaMonsta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Eki 2019
Puanı
82
maxigamebanner1.png

Merhaba arkadaşlar, Valorant'ın da duyurulmasının ardından Valve, CS:GO için arka arkaya pek çok yenilik getirmeye başladı ve yakında Source 2 oyun motoru da CS:GO için gelmiş olacak.
(Source 2 oyun motorunun yaz aylarında oyuna ekleneceği tahmin ediliyor.)

Fakat ben bu konuda sizlere son zamanlarda oyuna eklenen crosshair yeniliklerinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle, oyuna gelişmiş crosshair ayarlama bölümü getirildi.

Önceden bildiğiniz gibi crosshairımızı istediğimiz hale getirmek için ya konsoldan birçok kodu girmemiz ya da bazı atölye haritalarını kullanmamız gerekiyordu. Artık crosshairımızı ayarlardan özelleştirebiliyoruz.

06uX3t.png

Yaptığınız değişiklikleri beğenmezseniz kolaylıkla eski haline çevirmeniz de mümkün (undo changes).

dUh32h.png

Aynı zamanda kendi crosshairınızı diğer oyuncularla paylaşmanıza kolayca imkan tanıyan bir bölüm de eklendi.

g2QbHj.png

Bu bölümden ister kendi crosshair kodunuzu kopyalayıp arkadaşlarınıza gönderebilir, isterseniz de diğer oyuncuların crosshair kodunu bu alana yapıştırarak onların crosshairlarını kullanabilirsiniz.

maxayrac1.png

Bir diğer yenilik de artık diğer oyuncuları izlerken onların crosshairlarını görebiliyorsunuz.

Bu seçeneği görseldeki gibi aktif edebilirsiniz.

3EPSPn.png

Crosshairını beğendiğiniz oyuncunun crosshairını kolayca kullanabilirsiniz.

6SNwgr.png

maxigame_logo2.gif

Geri