• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CS Go Duvar Arkası - Hack

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
Merhaba arkadaşlar. Sizlere rus yapımı olan ve eğlence veya rekabetçi maçlarında karşı takımın nerede olduğunu ve duvar arkası görebilmenizi sağlayan bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Bu programı cs go klosörünüze atmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

-Rar'dan dosya olarak çıkarıyoruz. Hell-Hack klasörüne giriyorsunuz. Ardından Glow esp 1.6.2018 programını açıyorsunuz. Program pencere olarak sorunsuz şekilde açılacaktır.

NOT:Programı açmadan önce istediğiniz bir maça giriş yapmanız gerekmektedir. Bu Eğlence Maçı olabilir,Rekabetçi maçı veya botlarla çevrım dışı bir maç olabilir.Bu maçlardan birine giriş yaptık'dan sonra F9' a basarak aktif ediyorsunuz. Bilgisayarınızda kurulu virüs programı var ise otomatikmen programı silmektedir arkadaşlar. Programda bilgisayarınıza zarar verecek virüs bulmamaktadır. Vac-Ban yeme riski'de bulunmaktadır.Ancak bu programı ben 1 aydır kullanıyorum. Oda karşı takımdan birisinin wall-hack olduğunu anladığımda açıyorum. İyi oyunlar.

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/48lh57le37lnd17/%D0%A7%D0%B8%D1%82_%D0%BD%D0%B0_CSGO_GlowEsp__06.01.2018%283%29.rar

VİRÜS TARAMA SONUCU:
https://www.virustotal.com/tr/file/70bd3349e7f32f4cdf50af920f344448b0bba0bc14be60b7e11d389f7ed01a2e/analysis/

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Sizlere rus yapımı olan ve eğlence veya rekabetçi maçlarında karşı takımın nerede olduğunu ve duvar arkası görebilmenizi sağlayan bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Bu programı cs go klosörünüze atmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

-Rar'dan dosya olarak çıkarıyoruz. Hell-Hack klasörüne giriyorsunuz. Ardından Glow esp 1.6.2018 programını açıyorsunuz. Program pencere olarak sorunsuz şekilde açılacaktır.

NOT:Programı açmadan önce istediğiniz bir maça giriş yapmanız gerekmektedir. Bu Eğlence Maçı olabilir,Rekabetçi maçı veya botlarla çevrım dışı bir maç olabilir.Bu maçlardan birine giriş yaptık'dan sonra F9' a basarak aktif ediyorsunuz. Bilgisayarınızda kurulu virüs programı var ise otomatikmen programı silmektedir arkadaşlar. Programda bilgisayarınıza zarar verecek virüs bulmamaktadır. Vac-Ban yeme riski'de bulunmaktadır.Ancak bu programı ben 1 aydır kullanıyorum. Oda karşı takımdan birisinin wall-hack olduğunu anladığımda açıyorum. İyi oyunlar.

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/zx9f2mojjeh8jcg/%D0%A7%D0%B8%D1%82_%D0%BD%D0%B0_CSGO_GlowEsp__06.01.2018.rar

VİRÜS TARAMA SONUCU:
https://www.virustotal.com/tr/file/70bd3349e7f32f4cdf50af920f344448b0bba0bc14be60b7e11d389f7ed01a2e/analysis/

Tekrar upload etmeniz gerekicek,malesef link kaldırılmış.

Hiçbir garantisi olmadığını bilmeniz gerekir, ayrıca kısa süre içerisinde sonu yüksek ihtimalle vac yasaklanması olacaktır. (vac/valve anti cheat)

Hiçbir garantisi olmadığını bilmeniz gerekir, ayrıca kısa süre içerisinde sonu yüksek ihtimalle vac yasaklanması olacaktır. (vac/valve anti cheat)

Eklemek isterim ki belki bugün veya yarın banlanmayabilirsiniz fakat illa ki bir gün vac yersiniz.

Örnek vermek gerekirse hayatım boyunca cs oynamayı beceremeyen biri olarak arkadaşlarımla csgo başladığımda ayak uydurmak için ücretli vip bir hile kullanmıştım yaklaşık 3 hafta süre kullandım ve oyuna hakim olduktan sonra yenilemedim hileyi.
Yaklaşık 7 aydan fazla bir süre geçmiş hesabıma yüzlerce liralık itemler alıp ve hile kullandığımı bile unutmuşken valve bana bir sürpriz yaptı. Fire Serpent mw aldıktan 10 saat sonra vac yedim :)))
http://steamcommunity.com/id/k0mpedan

Buda böyle bir anımdı ^^

Eklemek isterim ki belki bugün veya yarın banlanmayabilirsiniz fakat illa ki bir gün vac yersiniz.

Örnek vermek gerekirse hayatım boyunca cs oynamayı beceremeyen biri olarak arkadaşlarımla csgo başladığımda ayak uydurmak için ücretli vip bir hile kullanmıştım yaklaşık 3 hafta süre kullandım ve oyuna hakim olduktan sonra yenilemedim hileyi.
Yaklaşık 7 aydan fazla bir süre geçmiş hesabıma yüzlerce liralık itemler alıp ve hile kullandığımı bile unutmuşken valve bana bir sürpriz yaptı. Fire Serpent mw aldıktan 10 saat sonra vac yedim :)))
http://steamcommunity.com/id/k0mpedan

Buda böyle bir anımdı ^^

Bu tür yazılımlar hem kullanıcıyı, hem de rakibi üzüyor. Bir kaç rütbe yükselmek için emek verenlerin keyfini kaçırıyor, hem de yasaklandıktan sonra kendi keyfinizi kaçırmış oluyorsunuz. Üzüldüm hesabınıza, güzel de skinler varmış, sanırım yasaklandıktan sonra onları da kullanamıyorsunuz.

Benim amacım rütbe yükselmek değildi aslında oyunu hiç oynayamadığım yeni başladığım dönem, öğrenme aşamasında (silahlarla spraydir vsvs) zevk almaktı hile kullandığım dönemde özel serverlerde oynuyordum sürekli ranked maçım bile yoktu.. Banlandıktan sonra silver olan yan hesabımı 1-2 hafta sürede DMG yaptım.

Dediğin gibi vac yedikten sonra itemler çöp oluyor ne takas edilebiliyor ne de o hesapla oyuna girilebiliyor. Sadece korumasız serverlere falan girilebiliyor sanırım.

Hile kullanmayı kesinlikle önermiyorum fakat işin üzücü tarafı şu fps oyunlarda çok fazla hile kullanan var ve oyunu normal oynarken fark edemediğin yada belli etmeyen hileleri kullandığın zaman çok rahat tespit edebiliyorsun.

Kesinlikle sayısız oyuncu bu şekilde bıraktı CS-GO'yu. Hiçbir şekilde önermiyorum, kullanımına da son derece karşıyım. Şu sıralar uzun zamandır pek oynama şansı bulamasam da, benim gibi keyif almak için oynayanların bir hayli çok olduğunu düşündükçe, bu tarz hile yapımcılarının kulaklarını çınlatıyorum.

Geri