• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CS GO Oynayan var mi forumda ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xaTH
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nosteam ne yessteam ne onu bılmıyorm valla googleye cs go yazdım ındırdım bır kac siteden bu oyun free me degılmı onuda bılmıyorm :D

Rütbem Seçkin Usta Muhafız (Master Guardian Elite) oynayan arkadaşlar varsa güzel bir grup kurabiliriz :)

Son düzenleme:
Ben oynuyorum. Aynı şekilde kardeşim de oynuyor. :)

Benim 2 hesap var diğeri çalındı geri aldım ama daha aktif edilmedi mail attım cevap bekliyorum.
2.Hesabım arkadaşlık isteği yollayamıyorum eğer gönderirsen müsait zamanlarda birlikte oynayabiliriz. Nick Captain Önkapı :sevgi
Rank Seçkin Usta Muhafız
(Master Guardian Elite)

Son düzenleme:

Benim 2 hesap var diğeri çalındı geri aldım ama daha aktif edilmedi mail attım cevap bekliyorum.
2.Hesabım arkadaşlık isteği yollayamıyorum eğer gönderirsen müsait zamanlarda birlikte oynayabiliriz. Nick Captain Önkapı :sevgi
Rank Usta Muhafız II

Gönderdim, adım Burak Yoğun. Bende de var cs:go ama çok aktif oynamam :D

Gönderdim, adım Burak Yoğun. Bende de var cs:go ama çok aktif oynamam :D
Burak ile tanışıp kısa bir sürede olsa oyun oynadık. Oynamadığı halde kendisi ilk round'da 5 kill aldı.
Oynayıp takım arayan arkadaşlar var ise benimle iletişime geçerse biz iki kişiyiz 5 kişi olup güzel bir taktik geliştirip ufak tefek turnuvalara katılabiliriz. Hayırlı Akşamlar. :)

bana da özelden atarsanız oynarız mg2 ve üstü ekleyebilir bide sana tavsiyem öyle hemen turnuva hayalleri kurma kimler kimler oynuyor.

Turnuva dediğim öyle büyük şeyler değildi tecrübem var. :)
Ben ekleyemiyorum sen yollasan daha iyi olur.

yolladım benim amaç turnuva falan değil zaten gündüz ders çalışıyorum akşam 10-11 den sonra 1-2 maç atıp kafa dağıtmak
Genel olarak herkesin amacı bu şekilde zaten, benim kast ettiğim turnuvalar için çok uzun zaman birlikte oynamak ve pratik bir şeyler yapmak gerekiyor :)
ama yine de 5v5 takım olduğunda rahat olur.

Nova 1'im rank atmak isteyenler lütfen arkadaş eklesin steamcommunity.com/id/doctorbrave nick doctorbrave

Geri