• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro Eski Charı DaB

Aktiflik
K.Tarihi
28 Haz 2012
Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar bu char eskiden xbow cleric şu anda warior clericdir bu char ben csroyu bırakmadan önce bendeydi.

Şuanda idsini hatırlayamıyorum. Bu char çok elden geçti bilen birisi ö.m ile yollayabilirmi. 105 yada 106 lvldi.

Merhaba Arkadaşlar bu char eskiden xbow cleric şu anda warior clericdir bu char ben csroyu bırakmadan önce bendeydi.

Şuanda idsini hatırlayamıyorum. Bu char çok elden geçti bilen birisi ö.m ile yollayabilirmi. 105 yada 106 lvldi.
Char suan asil sahibinde:)

Geri