• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cSro - R Arabian Client

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
86270703.jpg

Merhaba arkadaşlar sizlerle cSro-R Arabian Clienti paylaşacağım cSronun ftp linki kötü olması üzerine LegendM adlı arkadaşımızın upload ettiği linkleri size sunacağım ...

Oyunda char kurduğunuzda itemleriniz :

13hlW

Linkler :

Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

Csro R Arabia Client Uploaded by LegendM. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

https://www.wetransfer.com/dl/3Ow24y...2ee9e45516a087

Konu düzeni , linkler vs. herşey LegendM adlı arkadaşımıza aittir .. Teşekkür edilecek birisi varsa o da ta kendisi :)

86270703.jpg

Merhaba arkadaşlar sizlerle cSro-R Arabian Clienti paylaşacağım cSronun ftp linki kötü olması üzerine LegendM adlı arkadaşımızın upload ettiği linkleri size sunacağım ...

Oyunda char kurduğunuzda itemleriniz :

13hlW

Linkler :

Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

Csro R Arabia Client Uploaded by LegendM. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

https://www.wetransfer.com/dl/3Ow24y...2ee9e45516a087

Konu düzeni , linkler vs. herşey LegendM adlı arkadaşımıza aittir .. Teşekkür edilecek birisi varsa o da ta kendisi :)

Bu ne işe yarıyor kardeşim ? Yeni files gibi bir şey mi ?

Çok işime yarayacak :)

2 Sorun var

1. üyelik nereden alıcam ?

2. Bunlardan hangisi yukardaki resim gibi olan server ?

d52b9.png

----------

Beyler acilen üyelik almam lazım nereden alıcağım cevap verin

Moderatörün son düzenlenenleri:

büyük ihtimal öyledir 15 dakikadır üyelik almaya çalışıyorum hep böyle diyor :(

Güvenlik uyarısı: Hesabınızı şimdi her zaman İpek Yolu kariyer için size eşlik edecek kaydol. Dikkatle hesabı seçin ve güvenli şifreler (: harfler, sayılar, karma mod gibi) kullanın. Başarılı bir kayıttan sonra, size hemen hesabınızı korumak için kişisel bilgilerinizi artırmak önerilir.

büyük ihtimal öyledir 15 dakikadır üyelik almaya çalışıyorum hep böyle diyor :(

Güvenlik uyarısı: Hesabınızı şimdi her zaman İpek Yolu kariyer için size eşlik edecek kaydol. Dikkatle hesabı seçin ve güvenli şifreler (: harfler, sayılar, karma mod gibi) kullanın. Başarılı bir kayıttan sonra, size hemen hesabınızı korumak için kişisel bilgilerinizi artırmak önerilir.

arabian dio ya arap ırkı mı var simdi bu sw de ?

1x mi bare ona baksan :) bide bende üyelik almaya çalıştım da tc kimlik no ve çince isim istiyor :)

Geri